Новини Сколівського району

Розклад руху поїздів по станції Сколе

Маршрут wdt_ID Приб. Відпр. Обіг Додатково
6156 Лавочне-Львів 1 05:15 05:17 крім неділі з 11.08 до окремого розпорядження по неділях ходу не буде
6158 Лавочне-Львів 2 06:41 06:43 щоденно
6183 Стрий-Мукачево 3 09:18 09:20 крім Пт., Сб., Нд. з 01.08 по 31.08 додатково призначається по Пт., Сб., Нд.
7001 Львів-Мукачево 4 09:20 09:22 по Пт., Сб., Нд. з 01.08 по 31.08 додатково призначається по Пт., Сб., Нд.
6502/6166 Чоп-Пас.-Львів 5 11:46 11:47 щоденно
6187 Львів-Мукачево 6 12:00 12:02 щоденно
6185 Стрий-Лавочне 7 14:17 14:18 по неділях з 01.08 по 31.08 по неділях ходу не буде
6184 Мукачево-Стрий 8 14:30 14:31 крім Пт., Сб., Нд. з 01.08 по 31.08 додатково призначається по Пт., Сб., Нд.
6186 Лавочне-Стрий 9 16:17 16:19 по неділях з 01.08 по 31.08 по неділях ходу не буде
6189/6507 Львів-Чоп.Пас. 10 16:38 16:40 щоденно

Comments are closed.