Правила користування сайтом

При використанні порталу SKOLE-TODAY слід дотримуватись правил, поданих нижче.

1. Загальні положення:

1.1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

1.2. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з правилами сайту, а також з необхідністю їх дотримання.

1.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

1.4. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.

2. Користування ресурсом:

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зайде за адресою https://skole-today.com

2.2. Деякі розділи сайту можуть бути доступиними тільки для зареєстрованих користувачів.

3. Заборонено:

3.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту.

3.2. Дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

3.3 Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

4. Модерування:

4.1. Інтерактивні ресурси  є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

4.2. Модератор має право видалити повідомлення, тільки у випадку порушення пп.3.1., 3.2., 3.3

4.3. Модераторам та авторам заборонено видаляти коментарі користувачів, якщо вони не порушують Правил користування. Ми дотримуємось принципу вільного висловлювання в мережі Інтернет.

4.4 Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар.

4.5. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати у службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

5. Підсумкові положення:

5.1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Cайті.

5.2. Адміністрація Cайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

5.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

5.4. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

5.5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.

5.6. З усіх питань, пов’язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, контактуйте з редакцією — [email protected]