Верховна Рада збільшила штраф за нетверезе водіння до 51 тис. грн

0 283

Результат пошуку зображень за запитом "картинка пьяный за рулем"Верховна Рада України посилила відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Згідно із статтею 286-1 законопроекту 7279-д, який був ухвалений на сьогоднішньому засіданні парламенту, штрафи за нетверезе водіння суттєво зросли.

Зокрема, штраф за керування транспортом в стані сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції за кермом передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 тис. грн (1 тисяча неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) до 34 тис. гривень (2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням прав на строк до 3 років.

Також в остаточній редакції законопроекту йдеться, що ті самі дії, вчинені повторно, – караються штрафом у 51 тис. грн (3 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням права керування на строк від 2 до 3 років.

Зазначимо, що раніше нетверезе водіння каралося штрафом у 10,2 тис. грн і позбавленням прав на 1 рік. Ті самі дії вчинені повторно у період 5 років каралися штрафом у 40,2 тис. грн і позбавленням прав на 10 років.

https://zaxid.net/news/

0

Автор публікації

Офлайн 8 год.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.