Надія Савченко опинилася у базі сайту «Миротворець»

2 528

“Зрадник батьківщини. Пособник терористів. Підготовка терористичних актів на території України за замовленням країни-агресора і проросійських терористичних організацій. Підготовка державного перевороту” – вказується на сайті «Миротворець»

Інформація про неї розміщена в розділі “Чистилище”. На сайті вказується, що Савченко “особисто займалася проектом терористичного акту в Києві” – із посиланням на заяву генерального прокурора Юрія Луценка у Верховній Раді.

Нагадаємо, 15 березня Луценко заявив у Раді, що внесе подання на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Савченко, адже “слідство має неспростовні докази”, що нардеп особисто давала вказівки щодо підготовки теракту в парламенті.

“У слідства є незаперечні докази того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала, вербувала, давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, у цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе”, – розповів тоді генпрокурор.

0

Автор публікації

0
Коментарі: 3Публікації: 782Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Igor Zgoba сказав

    Савченко ідіотина

    0
  2. Ярослава Кориневич сказав

    Чи можна людині без слідства, суду, виносити присуд і вважати винною, таке враження, що вирок вже озвучили.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

X