Надія Савченко опинилася у базі сайту «Миротворець»

2 418

“Зрадник батьківщини. Пособник терористів. Підготовка терористичних актів на території України за замовленням країни-агресора і проросійських терористичних організацій. Підготовка державного перевороту” – вказується на сайті «Миротворець»

Інформація про неї розміщена в розділі “Чистилище”. На сайті вказується, що Савченко “особисто займалася проектом терористичного акту в Києві” – із посиланням на заяву генерального прокурора Юрія Луценка у Верховній Раді.

Нагадаємо, 15 березня Луценко заявив у Раді, що внесе подання на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Савченко, адже “слідство має неспростовні докази”, що нардеп особисто давала вказівки щодо підготовки теракту в парламенті.

“У слідства є незаперечні докази того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала, вербувала, давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, у цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе”, – розповів тоді генпрокурор.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

  1. Igor Zgoba
    Igor Zgoba сказав

    Савченко ідіотина

  2. Ярослава Кориневич
    Ярослава Кориневич сказав

    Чи можна людині без слідства, суду, виносити присуд і вважати винною, таке враження, що вирок вже озвучили.

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.