Порошенко став ще багатшим: що змінилось у декларації Президента

1 299

Стало відомо про чергові зміни в декларації про доходи Президента України Петра Порошенко. Президент України задекларував майже мільйон гривень відсоткового доходу від вкладів у Міжнародний інвестиційний банк.

Відповідні зміни до електронної декларації президент України вніс у понеділок, 5 березня.

У лютому президент України Петро Порошенко отримав 915 тисяч 266 гривень як відсотки за вкладами у ПАТ “Міжнародний інвестиційний банк”. Такі дані оприлюднені у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє УНІАН.

Відповідні зміни до електронної декларації президент України вніс у понеділок, 5 березня. Згідно з опублікованою в декларації інформацією, Порошенко отримав відсотки за трьома вкладами – 100 тисяч 074 гривні, 283 тисячі 543 гривні та 531 тисячу 643 гривні.

«Міжнародний інвестиційний банк», який працює на ринку України з 2008 року і ключовим власником якого є Порошенко, в січні-вересні 2017 року отримав 78,364 млн грн прибутку, що у 2,5 рази вище за показник за аналогічний період попереднього року.

За 2016 рік Порошенко задекларував 12,2 млн грн доходів, з яких заробітна плата становила 366,3 тис. грн.

У 2015 році Порошенко задекларував 62,162 млн грн доходів.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

  1. Людмила Иванютенко
    Людмила Иванютенко сказав

    А у вчителів забрали відсотки з зарплати, це пан Гройсман називає підвищенням на 25%. Цікаво, чи займали б пости наші депутати, якби не навчили їх писати і читати в школі.

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.