-20 морозу: Президент України просить громадян «прикрутити» опалення в квартирах

1 1 915

Президент Петро Порошенко приєднався до ініціативи НАК “Нафтогаз України” за назвою «Прикрути» і закликав громадян та державних органів знизити температуру приміщень для економії газу. Просто нагадаємо – середня температура до кінця цього тижня буде триматись на позначці -18 градусів морозу.

#Прикрути – важлива ініціатива Нафтогаз України – Naftogaz, який закликає українців згуртуватися проти чергової провокації Кремля.

“Газпром”, програвши Україні в Стокгольмському арбітражі, знизив на 20 відсотків тиск у газопроводах на своєму боці системи, щоб дискредитувати Україну.

Щоб зруйнувати цей сценарій – достатньо на кілька днів зменшити в оселях температуру на один градус.

Приєднуючись до цієї ініціативи особисто, я також закликаю всі державні установи зменшити по можливості температуру в приміщеннях. Так само прошу громадян на декілька днів прикрутити опалення лише на один градус, або максимально уникати втрат тепла в будинках.

Завдяки нашій згуртованості “Газпром” і Кремль не зможуть шантажувати Україну.

#Прикрути

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

  1. Ярослава Кориневич
    Ярослава Кориневич сказав

    Власне, він не просить олігархів, допоможіть народу пережити важкий час, відключіть своі басейни і літні сади від газу, а закрили садки, школи і ще люди мають ще і так постраждати!

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.