-20 морозу: Президент України просить громадян «прикрутити» опалення в квартирах

0 1 900

Президент Петро Порошенко приєднався до ініціативи НАК “Нафтогаз України” за назвою «Прикрути» і закликав громадян та державних органів знизити температуру приміщень для економії газу. Просто нагадаємо – середня температура до кінця цього тижня буде триматись на позначці -18 градусів морозу.

#Прикрути – важлива ініціатива Нафтогаз України – Naftogaz, який закликає українців згуртуватися проти чергової провокації Кремля.

“Газпром”, програвши Україні в Стокгольмському арбітражі, знизив на 20 відсотків тиск у газопроводах на своєму боці системи, щоб дискредитувати Україну.

Щоб зруйнувати цей сценарій – достатньо на кілька днів зменшити в оселях температуру на один градус.

Приєднуючись до цієї ініціативи особисто, я також закликаю всі державні установи зменшити по можливості температуру в приміщеннях. Так само прошу громадян на декілька днів прикрутити опалення лише на один градус, або максимально уникати втрат тепла в будинках.

Завдяки нашій згуртованості “Газпром” і Кремль не зможуть шантажувати Україну.

#Прикрути

Вас може зацікавити

Коментувати

Your email address will not be published.

  1. Ярослава Кориневич
    Ярослава Кориневич сказав

    Власне, він не просить олігархів, допоможіть народу пережити важкий час, відключіть своі басейни і літні сади від газу, а закрили садки, школи і ще люди мають ще і так постраждати!

Коментувати

Your email address will not be published.