Центр окупованого Луганська захопили невідомі бойовики (ВІДЕО)

0 380

В центрі Луганська під колишнє управління МВС невідомі бойовики підігнали БТР, будинок оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами.

У Луганську під управління МВС підігнали БТР, будинок оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет вирішив “оскаржувати рішення” суду про своє звільнення з посади міністра. Тепер головне, щоб в процесі подачі “апеляції” не постраждали жителі навколишніх будинків. Ці войнушки відбуваються в самому центрі міста

, – повідомляє журналіст Андрій Діхтяренко.

Як повідомляє 0642.ua вчора, 20 листопада, ватажок “ЛНР” Ігор Плотницький своїм указом зняв з посади “міністра МВС” Ігоря Корнета. Корнет відмовився підкорятися цьому наказу.

Також повідомляється, що Корнет забарикадувався в будівлі МВС разом з колишнім “Беркутом”. Будівлю оточили бойовики лояльні до Плотницького. Бойовики взяли під контроль ще мінімум будівлю КРРТ (телебачення).

У той же час джерела «Нової газети» стверджують, що вони озброєні стрілецькою зброєю і мінометами. Плотницький, який вранці перебував на робочому місці, нібито наказав їм звільнити місто, однак вони проігнорували наказ. Невідомі блокують доступ до адміністративних будівель, співробітники розпущені по домівках. За непідтвердженими даними, в Луганськ з Донецька прибули три військових «Урали» з бойовиками “охорони”, яка підпорядковується ватажку “ДНР” Олександру Захарченко.

Відзначається, що на невідомих бойовиках немає розпізнавальних знаків.

На прохання розповісти, що відбувається, люди у військовій формі або нічого не відповідають, або говорять “Без коментарів”, або називають свої дії “плановими навчаннями”.

Керівник Центру по взаємодії з громадськістю сепаратистського МВС Сергій Колесников не зміг прокоментувати факт очеплення центральних вулиць.

Він також не прокоментував інформацію про проведення планових навчань підрозділів.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.