“Льготи не клянчити” – у Києві водій маршрутки напав з ножем на добровольця АТО

0 403


У Києві, водій маршрутки №410, напрямку м.Нивки-м.Петрівка, поранив ножем добровольця АТО. Про прикрий випадок повідомила на своїй сторінці у Facebook Mariia Savrun передає SKOLE-TODAY, з посиланням на УніанЗа її словами, вона з товаришем їхали у маршрутці №410.

На наших очах дідусеві (пенсіонеру) водій по-хамськи відмовив у пільговому проїзді («у нас тепер Європа і час вести себе по-європейськи, льготи не клянчити»).
У маршрутці висить роздруківка пукту 10 переліку пільгових категорій для маршрутних таксі – ПЕНСІОНЕРИ ЗА ВІКОМ (Постанова КМУ від 23.09.2009 № 983), ми вказали водієві на закон.
У відповідь водій лаявся і погрожував товаришеві пояснити на кінцевій зупинці, «що він НЕ ПОНЯВ».
В результаті на кінцевій товаришеві, добровольцю АТО, пояснили ножем. Викликали поліцію, товариша відразу забрали швидкою, зараз він перебуває в операційній.
Окрім цього: 
Номери телефону перевізника ТОВ “Спецінтертранс” недійсні (ні ті, що в роздруківці, ні ті, що в реєстрі). Недійсні номери також Обласного управління у справах захисту прав споживачів (ні ті що в роздруківці для тих самих споживачів, ні в гуглі).
Шановна Київська обласна державна адміністрація, чи були б ви такі ласкаві підказати, з якої причини у 2017 році жоден із вказаних номерів Обласного управління у справах захисту прав споживачів не обслуговується? Тут ТОВ “Спецінтертранс” порушує постанову КМУ 983, а звернутися, виявляється, нікуди

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

  1. Ганна Придушана сказав

    ну що ж. Европу зразу видно.

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.