“Льготи не клянчити” – у Києві водій маршрутки напав з ножем на добровольця АТО

0 405


У Києві, водій маршрутки №410, напрямку м.Нивки-м.Петрівка, поранив ножем добровольця АТО. Про прикрий випадок повідомила на своїй сторінці у Facebook Mariia Savrun передає SKOLE-TODAY, з посиланням на УніанЗа її словами, вона з товаришем їхали у маршрутці №410.

На наших очах дідусеві (пенсіонеру) водій по-хамськи відмовив у пільговому проїзді («у нас тепер Європа і час вести себе по-європейськи, льготи не клянчити»).
У маршрутці висить роздруківка пукту 10 переліку пільгових категорій для маршрутних таксі – ПЕНСІОНЕРИ ЗА ВІКОМ (Постанова КМУ від 23.09.2009 № 983), ми вказали водієві на закон.
У відповідь водій лаявся і погрожував товаришеві пояснити на кінцевій зупинці, «що він НЕ ПОНЯВ».
В результаті на кінцевій товаришеві, добровольцю АТО, пояснили ножем. Викликали поліцію, товариша відразу забрали швидкою, зараз він перебуває в операційній.
Окрім цього: 
Номери телефону перевізника ТОВ “Спецінтертранс” недійсні (ні ті, що в роздруківці, ні ті, що в реєстрі). Недійсні номери також Обласного управління у справах захисту прав споживачів (ні ті що в роздруківці для тих самих споживачів, ні в гуглі).
Шановна Київська обласна державна адміністрація, чи були б ви такі ласкаві підказати, з якої причини у 2017 році жоден із вказаних номерів Обласного управління у справах захисту прав споживачів не обслуговується? Тут ТОВ “Спецінтертранс” порушує постанову КМУ 983, а звернутися, виявляється, нікуди

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Ганна Придушана сказав

    ну що ж. Европу зразу видно.

    0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

X