Державні установи Сколівщини шукають спеціалістів

0 1 494

Сколівська районна державна адміністрація та Сколівський районний суд оголосили конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії “В”.

Так, Сколівська РДА потребує головного спеціаліста з питань комп’ютеризації та механізованого обліку управління соціального захисту населення Сколівської РДА з посадовим окладом 4000 грн., а Сколівський районний суд шукає судового розпорядника з посадовим окладом 2500 грн.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста з питань комп’ютеризації та механізованого обліку сектору виплати соціальних допомог та автоматизованої обробки інформації відділу державних соціальних допомог та грошових виплат управління соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації Львівської області

Загальні умови
Посадові обов’язки Головний спеціаліст забезпечує:

– впровадження в роботу управління нових програмних засобів та комплексів задач;
– впровадження програм, які автоматизують діяльність відділів та  секторів управління соціального захисту населення;
– супровід програмного забезпечення в управлінні за допомогою програмно-технологічних комплексів «АСОПД», «ЄДАРП», «Наш дім» та ін..;
– забезпечення функціонування  нових програмних розробок в управлінні та правильну експлуатацію програм;
– отримання нових версій програм,  їх встановлення та супровід;
– проведення діагностики, профілактики обладнання;
– проведення дрібного поточного ремонту;
– отримання та встановлення нового обладнання;
– проведення технічного навчання зі спеціалістами щодо використання в роботі програмного забезпечення.

Відповідно до своїх завдань головний спеціаліст:

– готує та подає звіти в межах своєї компетенції;
– проводить  роботу з інформаційно-пошуковою системою (введення та отримання  результатів запиту, створення, оформлення та роздрук  файлу з отриманими результатами запиту);
– здійснює введення паспорта системи ( отримання настройок на  наступний період, внесення їх у базу, проведення перевірки);
– відповідає за організацію роботи, пов’язаної із захистом персональних  даних.

 Умови оплати праці 1) посадовий оклад – 4000,00 грн.;
2) надбавка за вислугу років;
3) надбавка за ранг державного службовця;
4) за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, надбавка
Інформація про строковість чи безстроко-вість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копія паспорта громадянина України;
2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, резюме у довільній формі;
3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) заповнена особова картка встановленого зразка;
6) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
7)декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рікСтрок подання документів: 25 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційних сайтах Сколівської райдержадміністрації, Національного агентства з питань державної служби.
 Дата, час і місце проведення конкурсу 07 вересня 2017 року, 10-00 годин, Львівська обл. м.Сколе, майдан Незалежності 1
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Ільницька Іванна Ярославівна
(03251) 21335,21733
[email protected]

Вимоги до професійної компетентності
Загальні вимоги

 Освіта  Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи  Без вимог досвіду роботи
Володіння державною мовою  Вільно
  Спеціальні вимоги
Освіта  Вища освіта за напрямом підготовки «Прикладна математика», «Прикладна фізика» «Інформатика», «Кібернетика», «Комп’ютерні технології»  або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування.
Знання законодавства  1.) Конституція України;
2.)Закон України «Про державну службу»;
3.)Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;
4.)Закон України «Про запобігання корупції»;
5.)Закон України «Про доступ до публічної інформації»;
6.)Закон України «Про звернення громадян»;
7.)Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»
8.)Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
9.)Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»
Професійні знання  Правила ділового етикету та ділової мови.
Якісне виконання поставлених завдань  Вміння працювати з інформацією
Командна робота та взаємодія  Вміння ефективної координації з іншими
Сприйняття змін  Виконання плану змін та покращень, здатність підтримувати зміни
Технічні вміння  Досконале вміння роботи на комп’ютері та офісній техніці, обслуговування програмного забезпечення, підтримання його в належному стані, коректування та адаптування пакетів програм згідно потреб користувачів
Особистісні якості  Відповідальність, наполегливість,дисципліна

Умови проведення конкурсу державного службовця (категорія В) – судового розпорядника Сколівського районного суду Львівської області

Загальні умови
Посадові обов’язки
 1. Здійснює перевірку та забезпечує готовність залу судового засідання чи приміщення, в якому планується проведення виїзного засідання, до слухання справи і доповідає про їх готовність головуючому у справі. У випадку невідповідності вимогам безпеки негайно сповіщає керівника апарату суду або головуючого у справі, а також вживає всіх можливих заходів щодо усунення виявлених недоліків.
 2. Забезпечує безпечні умови роботи суддям та працівникам апарату суду в залі судового засідання, іншому приміщенні, в разі проведення судом виїзного засідання.
 3. З’ясовує своєчасність направлення заявки-наряду на доставку до суду органами внутрішніх справ та конвойною службою поліції затриманих осіб, та таких, які перебувають під вартою. Повідомляє керівника апарату суду, головуючого у справі про можливу затримку їх доставки.
 4. З урахуванням кількості місць та забезпечення порядку під час судового засідання визначає можливу кількість осіб, які можуть бути присутні в залі суду, та визначає конкретні місця їх розміщення.
 5. Оголошує про вхід і вихід суду та пропонує всім присутнім встати.
 6. Запрошує за розпорядженням головуючого у справі до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу.
 7. Виконує розпорядження головуючого у справі про приведення до присяги перекладача, експерта відповідно до законодавства.
 8. Запрошує до залу судового засідання свідків та виконує вказівки головуючого у справі щодо приведення їх до присяги.
 9. За вказівкою головуючого у справі під час судового засідання приймає від учасників судового процесу документи та інші матеріали і передає до суду.
 10. Вживає заходів щодо видалення, за розпорядженням головуючого у справі, із залу судового засідання осіб, які проявляють неповагу до суду або порушують громадський порядок.
 11. Звертається до працівників правоохоронних органів з приводу сприяння та підтримання громадського порядку, затримання та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які проявляють неповагу до суду та порушують громадський порядок.
 12. Забезпечує виконання учасниками судового процесу та особами, які присутні в залі судового засідання, розпоряджень головуючого у справі.
 13. Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства щодо виключення можливості спілкування допитаних судом свідків з тими, яких суд ще не допитав.
 14. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживає заходів до обмеження входу до залу судового засідання сторонніх осіб.
 15. Уживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.
 16. Для забезпечення невідкладного розгляду справи з питань, що виникли в процесі її слухання, за розпорядженням головуючого у справі здійснює термінову доставку в установи та організації, а також фізичним особам листів, викликів, інших документів.
 17. У разі виникнення в приміщенні суду надзвичайних обставин вживає всіх необхідних заходів щодо забезпечення безпеки працівників суду, повідомляє керівника апарату суду та організовує виклик спеціальних служб.
 18. Виконує інші розпорядження головуючого у справі, доручення керівника апарату суду, щодо забезпечення належних умов для проведення судового засідання.
 Умови оплати праці 1) Посадовий оклад  – 2500,00 гривень;
2) Надбавка за вислугу років на державній службі на рівні 3 відсотків посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50% відсотків посадового окладу;
3) Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця;
4) Премія  за рахунок економії коштів фонду оплати праці.
Інформація про строковість чи безстроко-вість призначення на посаду Безстрокове призначення на посаду
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1)  копія паспорта громадянина України;
2)  письмова заява на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у письмовій формі;
3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені  частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно особи відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
4) копія (копії) документа (документів) про освіту;
5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнена особова картка встановленого зразка;
7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.Документи для участі в конкурсі приймаються до 16.00,, 31 серпня 2017 року
 Дата, час і місце проведення конкурсу 06  вересня  2017 року, 11.00 годин,  Сколівський районний суд Львівської області, за адресою: м. Сколе, вулиця Д. Галицького, 8
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Чад Марія Михайлівна,
(03251) 2-11-75,
e-mail: [email protected]

Вимоги до професійної компетентності
Загальні вимоги

 Освіта  Вища освіта, ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи  Без вимог до досвіду роботи
Володіння державною мовою  Вільне володіння державною мовою
  Спеціальні вимоги
Освіта  Вища освіта за напрямом підготовки «Право»
Знання законодавства  Конституція України,
Цивільний процесуальний кодекс України
Кодекс України про адміністративні правопорушення;
Кодекс адміністративного судочинства України
Кримінальний процесуальний кодекс України;
Закон України «Про державну службу»,
Закон України «Про судоустрій і статус суддів»,
Закон України «Про запобігання корупції»,
Закон України «Про звернення громадян»
Закон України «Про доступ до публічної інформації»;
Положення «Про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників», затверджене наказом ДСА України від 20.07.2017 р. № 815;
Інструкція з організації конвоювання та тримання в судах обвинувачених (підсудних), засуджених за вимогою судів, затверджена Наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Державної судової адміністрації України, Генеральної прокуратури України 26.05.2015 року № 613/785/5/30/29/67/68.
Професійні чи технічні знання  Достатній рівень користування персональним комп’ютером, відповідне програмне забезпечення, необхідне для якісного виконання покладених завдань, вміння систематизувати і узагальнювати інформацію; контролювати та аналізувати стан виконання завдань і доручень; організовувати роботу; чітко та зрозуміло формулювати свою точку зору з використанням різних форм (письмово, усно) і способів комунікації.
Спеціальний досвід роботи  Не потрібно
Знання сучасних інформаційних технологій  Впевнений користувач ПК (MS Office, Word, Excel, Internet), вільне володіння законодавчою базою
Особистісні якості  Компетентність, вміння працювати в колективі, відповідальність, дисциплінованість, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня

Інформація взята з Єдиного порталу вакансій державної служби.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.