Рукотворний герб із с.Крушельниця потрапив до Книги Рекордів України

0 1 542

Представники Національного Реєстру Рекордів України зафіксували новий рекорд України – “Найбільший Герб України з кипарисовика горохоплідного”.

Герб створений з кипарисовика горохоплідного на території садиби Крушельницького лісництва працівниками НПП “Сколівські Бескиди”.

Сьгодні відбулось офіційне підтвердження та занесення рукотворного Гербу України в Книгу Рекордів, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі НПП “Сколівські Бескиди”.

У Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди», що знаходиться в селі Крушельниця уже тривалий час успішно вирощують для реалізації населенню якісні декоративні саджанці хвойних і листяних порід різноманітних форм та кольорів.

З хвойних – туя західна різних форм (колоновидна, куляста, вересовидна, пірамідальна, золотиста, золотистокінчикова); ялина (канадська форма конічна, кейбаб, подушкова), ялівець (козацький, скайрокет (скельний)), кипарис (Булевард, Лавсона). Листяних – самшит вічнозелений; барбарис Тунберга і гібіскус сірійський.

Увесь посадматеріал вирощується у відкритій кореневій системі. Та й якість завдяки сучасному підходу до вирощування, є високою. До кожного виду рослин тут індивідуальний підхід адже одні – швидкоростучі та добре приживаються, інші – повільніше вкорінюються та потребують особливого догляду.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.