Новини Сколівського району

4-річну дівчинку госпіталізували після побоїв матері

0 2 094

 

У селі Тухолька Сколівського району рідна мати до гематом і синців побила свою 4-річну доньку Каріну. Дитину з численними травмами госпіталізували у Сколівську райлікарню, повідомляє  ZAXID.NET з посиланням на інформацію  речниці Нацполіції Львівщини Іванни Кутнів.

Минулого тижня, 5 грудня, у Сколівське відділення поліції звернулась тітка дівчинки, яка повідомила, що її племінницю систематично б’є рідна мати. Наступного дня, 6 грудня, правоохоронці, представники служби у справах дітей та сільський голова Тухольки навідались за місцем проживання дитини.

Під час огляду на тілі дитини виявили травми. Окрім цього, зі слів співробітників служби у справах дітей, на момент візиту Каріна була недоглянутою та у брудному одязі.

«Синці та гематоми на тілі малої мати пояснила тим, що Каріна дуже активна дитина і часто травмується. На запитання, чи мама б’є її, дівчинка відповідала нечітко. Тоді викликали місцевого фельдшера. Після огляду прийняли рішення вилучити дитину у матері і госпіталізувати у Сколівську районну лікарню. Їхати із дитиною у лікарню мати відмовилась», – розповіла головний спеціаліст служби у справах дітей Сколівської РДА Олена Урдей.

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.