Учні Сколівщини відвідали Крушельницьке лісництво

0 559

2 жовтня поточного року була проведена екскурсія на садибі Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди» учням 2-го класу із керівником Гаєвською Іриною Орестівною Крушельницького НВК «ЗОШ 1-2 ст. – ДНЗ».

Учні познайомилися з діяльністю лісництва, де вирощуються вічнозелені декоративні сіянці та саджанці (туї, ялівці, ялини, самшиту, кипарисовики та ін) та ознайомилися з основним напрямками діяльності, повідомив SKOLE-TODAY помічник лісничого Крушельницького лісництва Ігор Корчинський.

Лісничий Масендич Сергій Онуфрійович та майстер з охорони природи Дмитришин Микола Богданович ознайомили учнів зі структурою розсадника, способами розмноження, асортиментом деревних порід. Відвідувачі оглянули парники, де шляхом зеленого живцювання розмножують самшит вічнозелений (Buxus sempervirens L.), тую західну (Thuja occidentalis L.) та інші деревні рослини.

“Вирощуємо ми тут садивний матеріал для створення лісових культур, а також паралельно вирощуємо ще декоративно-посадковий матеріал для того щоб озеленювати присадибні ділянки лісництв, а також для реалізації населенню та підприємствам.” – розповів лісничий.

Загалом екскурсія видалася цікавою, а завдяки обізнаним екскурсоводам ще й надзвичайно інформативною, пізнавальною. Учні на власні очі побачили, наскільки нелегка праця працівників у розсадниках. Школярі отримали масу задоволення від побаченого та виявили бажання повернутися ще.

0

Автор публікації

Офлайн 7 год.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.