Більше сотні туристів одночасно піднялись на найвищу вершину Сколівських Бескид

0 489

30 вересня, в межах відзначення Міжнародного дня туризму відбулось сходження на гору Парашка. В одноденному пішому поході на підкорення найвищої вершини Сколівських Бескидів взяли участь 120 осіб – активні мешканці Львівщини та Волині.

Організутором сходження виступило управління туризму та курортів Львівської ОДА, а туристичний супровід забезпечував професійний гід, учасник команди ”KarpatyTravel” – Тарас Бандрівський.
Вже традиційно забезпечення безпеки учасникам здійснювала “Гірська оперативно-рятувальна служба”. Після повернення з гори Парашка смачним частуванням учасників пригощали Національний природний парк “Сколівські Бескиди” та Сколівська райдержадміністрація.

У поході також взяла участь команда сильних і відважних “On 3 wheels – Фонд здійснення мрій”, яка реалізувала, здавалось, нереальну мрію хворого на ДЦП Володимира Кулика, якому вдалося здійснити сходження на гору завдяки візку-“джульєтка”.

“Такими акціями ми хочемо ще більше популяризувати активний та здоровий відпочинок на природних територіях Львівщини, а також привернути увагу до можливості активних подорожей осіб з інвалідністю”, – зазначила Наталя Табака, начальник Управління туризму та курортів Львівської ОДА.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.