Нового секретаря Гребенівської сільської ради обрали протиправно

0 890

Львівський окружний адміністративний суд (головуючий суддя Костецький Н.В.) своїм рішенням від 25 вересня цього року (справа № 813/544/18) “визнав протиправними та скасувати рішення Гребенівської сільської ради №95 “Про обрання Мочари Н.М. секретарем Гребенівської сільської ради”, прийнятого на дванадцятій сесії сьомого скликання 25.01.2018”.

Наголосимо, що робота Гребенівської сільської ради, що у Сколівському районі, практично паралізована.  Історія тягнеться з виборів 2015 року. Тоді з невеликою перевагою переміг на той час чинний сільський голова Ярослав Кожан.

Відтак, сільська рада, яка складається з 12 депутатів, поділилась навпіл. А секретарем ради стала опозиційно налаштовано до голови Мар’яна Липник. Її у незаконний спосіб було звільнено з посади, а тепер суд відновив справедливість.

Нагадаємо, голову сільради Ярослава Кожана звинувачують у причетності до розкрадання коштів, які були передбачені на будівництво двоповерхового дитячого садка. Нині справа слухається у Сколівському районному суді. Інша  справа, яка стосується корупції у Гребенівській сільській раді,  на цей час теж перебуває на стадії судового розгляду.

Більше того, оскільки рада політично поділена наполовину, то вона, по суті, не спроможна ухвалювати будь-які рішення, які важливі для місцевої громади і яких вже назбиралось вагон. Сільський голова своєї провини не визнає і контролює “своїх” депутатів. Усі чекають, чим закінчаться судові справи.

Торік через це протистояння навіть під загрозою опинився сільський бюджет,  який не могли прийняти. У конфлікт втрутилась область, адже село могло зіпсувати обласну статистику.

Додамо, що судове рішення про скасування рішення Гребенівської сільської ради №95 “Про обрання Мочари Н.М. секретарем Гребенівської сільської ради” набере законної сили після апеляційної процедури.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.