Нового секретаря Гребенівської сільської ради обрали протиправно

0 932

Львівський окружний адміністративний суд (головуючий суддя Костецький Н.В.) своїм рішенням від 25 вересня цього року (справа № 813/544/18) “визнав протиправними та скасувати рішення Гребенівської сільської ради №95 “Про обрання Мочари Н.М. секретарем Гребенівської сільської ради”, прийнятого на дванадцятій сесії сьомого скликання 25.01.2018”.

Наголосимо, що робота Гребенівської сільської ради, що у Сколівському районі, практично паралізована.  Історія тягнеться з виборів 2015 року. Тоді з невеликою перевагою переміг на той час чинний сільський голова Ярослав Кожан.

Відтак, сільська рада, яка складається з 12 депутатів, поділилась навпіл. А секретарем ради стала опозиційно налаштовано до голови Мар’яна Липник. Її у незаконний спосіб було звільнено з посади, а тепер суд відновив справедливість.

Нагадаємо, голову сільради Ярослава Кожана звинувачують у причетності до розкрадання коштів, які були передбачені на будівництво двоповерхового дитячого садка. Нині справа слухається у Сколівському районному суді. Інша  справа, яка стосується корупції у Гребенівській сільській раді,  на цей час теж перебуває на стадії судового розгляду.

Більше того, оскільки рада політично поділена наполовину, то вона, по суті, не спроможна ухвалювати будь-які рішення, які важливі для місцевої громади і яких вже назбиралось вагон. Сільський голова своєї провини не визнає і контролює “своїх” депутатів. Усі чекають, чим закінчаться судові справи.

Торік через це протистояння навіть під загрозою опинився сільський бюджет,  який не могли прийняти. У конфлікт втрутилась область, адже село могло зіпсувати обласну статистику.

Додамо, що судове рішення про скасування рішення Гребенівської сільської ради №95 “Про обрання Мочари Н.М. секретарем Гребенівської сільської ради” набере законної сили після апеляційної процедури.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X