Новини Сколівського району

Власники кафе, де сталось масове отруєння, звинувачують у всьому «суші»

0 2 174

Всього від початку захворювання госпіталізовано 20 осіб, в т.ч. 1 дитина (16 років). З них 19 осіб (1 дит.) – в інфекційне відділення Сколівської ЦРЛ і 1 особа – Ново-Роздольської МЛ.

Нагадаємо,що повідомлення про госпіталізацію в інфекційне відділення Сколівської ЦРЛ пацієнтів із симтомами гострої кишкової інфекції надходять від 16 вересня 2018 року.
Серед пацієнтів є особи, що святкували весілля в кафе «На гірці» м.Сколе, вул.Івасюка 15 вересня 2018 року, інші в цьому ж кафе – день народження 16 вересня 2018 року.
В їжу вживали різноманітні салати, м’ясо, рибу, десерти, кавун.
Станом на 18 год. 00 хв. 19.09.2018 року із Сколівської ЦРЛ 2 особи виписані на вимогу і в стаціонарі перебуває 18 осіб (17 – в Сколе, 1 – в Новому Роздолі.).
Стан пацієнтів середньої важкості.
Пацієнтам проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних міроприємств, відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.
Відвідувачі кафе незадоволені позицією власників, які не цікавляться станом постраждалих. Так, госпіталізована внаслідок отруєння Христина Юник, коментує:
“Мене було госпіталізовано у понеділок вранці. Я була 15, а всього до кінця дня нас виявилось 18. За результатами аналізу у нас сальмонелоз. Всі у доволі важкому стані. Керівництво закладу не цікавиться станом пацієнтів. Обіцяли компенсувати витрати на лікування, а зараз розповсюджують чутки, що у всьому вмнеі суші, яких на весіллі взагалі не було. Всі витрати на себе взяли наречені. Медичний персонал відреагував швидко та надав відповідну допомогу. А позиція керівників кафе просто шокує. ”

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.