У Сколівському районі відкрили нову школу (ВІДЕО)

0 1 597

3 вересня, у селі Верхня Рожанка на Сколівщині урочисто відкрили новозбудований Верхньорожанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Самі мешканці села Верхня Рожанка назвали новозбудовану школу кольоровою мрією.

«Ще чотири роки тому Україна не мала ким боронитися. Сьогодні українське військо захищає наші кордони, а наші діти із квітами й портфелями поспішають до школи. І так буде завжди. Ніхто ніколи не поставить нас на коліна, – зазначила під час урочистого відкриття освітнього закладу керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. – Сьогодні наші першокласники сядуть  за парти не просто школи, а кольорової мрії. Україна дбає про своє майбутнє: лише у Львівській області із початком нового навчального року відкриваються три нові школи. Шановні учні, будьте мудрими, вчіться, здобувайте знання, не промарнуйте цей час дарма».  

 Сьогодні у школі навчатиметься близько 200 дітей, яким до того доводилось відвідувати уроки у три зміни. Також у закладі загальної середньої освіти села Верхня Рожанка передбачили групу дошкільного віку.

Нагадаємо, що будівництво Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів розпочали майже 20 років тому.

На сторінці ЛОДА у Facebook з’явилося відео, на якому вчительки цієї школи «радіють, що навчатимуть діток у нових світлих класах».

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X