Головою Сколівської РДА став екс-суддя Богдан Янко

0 1 686

У вівторок, 28 серпня, президент України Петро Порошенко призначив Богдана Янка головою Сколівської райдержадміністрації з 30 серпня з випробувальним терміном у три місяці.

Про це йдеться у офіційному Розпорядженні Президента України №128/2018-рп від 28 серпня 2018 року.

Призначити ЯНКА Богдана Ярославовича головою Сколівської районної державної адміністрації Львівської області з 30 серпня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.


Президент України П.ПОРОШЕНКО
28 серпня 2018 року

Зазначимо, що у його електронній декларації, заповненій напередодні призначення на нове місце майбутньої роботи йдеться, що раніше він працював у Територіальному управлінні державної судової адміністрації України в Львівській області, суддею Стрийського міськрайонного суду Львівської області. 10 липня цього року Вища рада правосуддя звільнилайого з цієї посади.

У своїй декларації як кандидата на посаду голови Сколівської РДА Богдан Янко вказав кілька земельних ділянок, два житлові будинки та квартиру у Стрию. За 2017 рік він задекларував майже 350 тис. грн зарплати та пенсію.

Додамо, що попереднього голову Сколівської РДА Ігоря Свистуна звільнили у 2017 році. Він очолював Сколівщину з лютого 2015 року.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X