Новини Сколівського району

Суд призначив експертизу слів мера Сколе про євреїв

2 1 972

Стрийський міськрайонний суд Львівської області ухвалив провести експертизу заяв мера міста Сколе Володимира Москаля на предмет наявності ознак антисемітизму та розпалювання ворожнечі.

Такі дані Шарій.net виявив в реєстрі судових рішень, передає SKOLE-TODAY.

Згідно з текстом постанови, заступник начальника Управління СБУ у Львівській області звернувся до Стрийського відділ поліції з повідомленням про те, що в Facebook розміщено відео виступу мера мыста Сколе Володимира Москаля, яке може містити ознаки кримінального злочину.

Слідчий поліції звернувся до суду з клопотанням про проведення експертизи слів В. Москаля в Українському науково-дослідному інституті спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

«Чи містяться у виступі ОСОБА_4 ознаки факту розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі, а також гідності громадян єврейської національності в зв’язку з їхніми релігійними переконаннями ?;

Чи містяться у виступі ОСОБА_4 висловлювання образливого характеру щодо осіб єврейської національності ?;

Чи є висловлювання ОСОБА_4 фактичним твердженням або оціночним судженням? », – такі питання слідчий поставив експертові.

Суд задовольнив клопотання і доручив провести експертизу.

Нагадаємо, у травні в Facebook було оприлюднено відео, на якому Володимир Москаль заявив, що в Україні чотири роки тягнеться «спектакль неукраїнської влади, а правильно сказати – московсько-ж *довской влади». Він також стверджував, що при більшовиках влада на 70-95% складалася з євреїв.

Завантаження...