Суд призначив експертизу слів мера Сколе про євреїв

0 1 758

Стрийський міськрайонний суд Львівської області ухвалив провести експертизу заяв мера міста Сколе Володимира Москаля на предмет наявності ознак антисемітизму та розпалювання ворожнечі.

Такі дані Шарій.net виявив в реєстрі судових рішень, передає SKOLE-TODAY.

Згідно з текстом постанови, заступник начальника Управління СБУ у Львівській області звернувся до Стрийського відділ поліції з повідомленням про те, що в Facebook розміщено відео виступу мера мыста Сколе Володимира Москаля, яке може містити ознаки кримінального злочину.

Слідчий поліції звернувся до суду з клопотанням про проведення експертизи слів В. Москаля в Українському науково-дослідному інституті спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України.

«Чи містяться у виступі ОСОБА_4 ознаки факту розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі, а також гідності громадян єврейської національності в зв’язку з їхніми релігійними переконаннями ?;

Чи містяться у виступі ОСОБА_4 висловлювання образливого характеру щодо осіб єврейської національності ?;

Чи є висловлювання ОСОБА_4 фактичним твердженням або оціночним судженням? », – такі питання слідчий поставив експертові.

Суд задовольнив клопотання і доручив провести експертизу.

Нагадаємо, у травні в Facebook було оприлюднено відео, на якому Володимир Москаль заявив, що в Україні чотири роки тягнеться «спектакль неукраїнської влади, а правильно сказати – московсько-ж *довской влади». Він також стверджував, що при більшовиках влада на 70-95% складалася з євреїв.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Роман сказав

    Ну,це вже величезний “прогрес” для “skole today” читати та поширювати українофоба шарія!))
    Дно…

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.