«Пласт» проведе для дітей загиблих військових табір у Сколівському районі

0 220

В останній тиждень літа, тобто з 24 до 30 серпня, пластунки з куреня «Спартанки» проведуть у Карпатах табір для дітей українських військових, що загинули під час військового конфлікту на Донбасі. Про це повідомила прес-служба «Пласту», передає SKOLE-TODAY з посиланням на Zaxid.net.

Табір відбудеться у селі Гребенів Сколівського району на Львівщині. Участь у ньому візьмуть 40 дітей віком 11-13 років з різних регіонів України, батьки яких загинули в зоні військового конфлікту на Донбасі.

Під час табору діти зможуть відчути себе «режисерами» і створити свій мультфільм.

«За легендою цьогорічного табору дітки поринуть у казкову атмосферу мультиплікації, де зустрічатимуть своїх улюблених героїв та вчитимуться розрізняти добро і зло. Щодня ми будемо знайомитись з новим героєм і мати різноманітні спортивні, мистецькі та інтелектуальні забави», – повідомили у «Пласті».

Перебування у таборі для дітей безкоштовне завдяки спонсорам, зокрема Дитячій Школі CAOUSOU («КАУЗУ») міста Тулуза (Франція) та благодійній організації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.

У квітні «Пласт» на крауфандинговій платформі «Велика ідея» розпочав збір коштів на масштабний розвиток організації. За чотири місяці пластуни мали на меті зібрати 1 млн грн і витратити ці гроші на створення та розвиток 50 нових осередків, залучення нових членів організації, а також на ремонт тренінгового центру в селі Вишнівчик Перемишлянського району Львівської області.

За чотири місяці вдалось зібрати трохи більше 300 тис. грн і збір продовжили ще на два місяці. Перерахувати гроші можна за лінком на сайті «Велика ідея».

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X