Посадовці облради проінспектували Сколівський район

0 525

Посадовці Львівської обласної ради продовжують робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році з різних джерел фінансування. У вівторок, 21 серпня, вони відвідали Сколівський район.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, загалом район залишив приємні враження. «Виконання робіт на об’єктах освіти – на стадії завершення. На поодиноких об’єктах, де роботи ще не розпочаті, все-таки маємо надію, що до кінця року вони будуть виконані, а кошти ефективно використані.

Приємно, що по кожному об’єкту, де ми побували, а це: школи, садочки, музеї, районний центр дитячо-юнацької творчості, ФАПи – скрізь вчасно підписано угоди, роботи виконуються якісно і будуть у визначені терміни завершені. Із фінансуванням теж проблем немає. Крім того, мешканці в частині власного внеску роблять відкоси в школах, де було замінено вікна, а також вбудовують опалення в спортивних залах тощо», – розповів посадовець.

Акценти по Сколівському району:

  • Із 32 проектів місцевого розвитку робота йде на всіх. Окрім двох: ДНЗ в с. Верхнє Синьовидне та будівництво техприміщень на території футбольного поля в с. Коростів.
  • Є проблеми із фінансуванням об’єктів, що реалізуються за кошти бюджету розвитку, а саме: “Будівництво ФАПу в с. Хащованя Сколівського району” (замовник УКБ ЛОДА). Роботи не розпочато, але є надія, що підрядна організація активізує свою роботу.
  • Спортивний майданчик по вул. Європейській, 31 у с. Козьова Сколівського району – реконструкція (замовник Козівська сільська рада) – роботи не розпочато.
  • Реконструкція школи у с. Верхня Рожанка – робота ведеться повним ходом, на сьогодні використовуються кошти ДФРР; передбачені 6 млн грн з обласного бюджету розвитку будуть використані, оскільки на 1 вересня планується запуск навчального процесу в новому приміщенні.

Загалом очільники району, директори шкіл, керівники закладів та установ дякували за підтримку місцевих ініціатив та просили на наступний бюджетний рік збільшити фінансування Програми проектів місцевого розвитку.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X