В селі Корчин, на Сколівщині, виявили артилерійський снаряд

0 915

1 серпня о о 12:44 до Служби порятунку 101″ надійшло повідомлення, що в с. Корчин Сколівського району під час збирання грибів, в лісі виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.
Зазначимо, що з початку року на території Львівської області було виявлено 467 вибухонебезпечних предметів в 141 місці.

Цього ж дня, о 13:12 фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено ручну гранату РГД часів ІІ Світової війни. Боєприпас був виявлений в квартирі на першому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку під час проведення ремонтних робіт (демонтаж стін) в м. Львові на вул. Вітовського, 11 «а». Боєприпаси знищено у встановленому порядку.

Нагадуємо, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки і бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування.

Про знахідку терміново повідомте Службу порятунку «101».

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.