Новини Сколівського району

В селі Корчин, на Сколівщині, виявили артилерійський снаряд

0 1 112

1 серпня о о 12:44 до Служби порятунку 101″ надійшло повідомлення, що в с. Корчин Сколівського району під час збирання грибів, в лісі виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.
Зазначимо, що з початку року на території Львівської області було виявлено 467 вибухонебезпечних предметів в 141 місці.

Цього ж дня, о 13:12 фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено ручну гранату РГД часів ІІ Світової війни. Боєприпас був виявлений в квартирі на першому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку під час проведення ремонтних робіт (демонтаж стін) в м. Львові на вул. Вітовського, 11 «а». Боєприпаси знищено у встановленому порядку.

Нагадуємо, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки і бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування.

Про знахідку терміново повідомте Службу порятунку «101».

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.