Велику частину роботи можна побачити вже – голова Славської ОТГ

0 886

Голова Славської об’єднаної територіальної громади стверджує, що незважаючи на те, що громада об’єдналася у кінці минулого року, вже можна спостерігати низку успішних справ.

«У нас є спільне бачення Славської об’єднаної громади, як міжнародної цілорічної туристичної столиці Карпат. Але ми не зможемо побудувати «туристичну Мекку» без забезпечення комфорту насамперед мешканців громади. Саме тому, найбільше зусиль спрямовується на впровадження секторальних реформ освіти та охорони здоров‘я, на розвиток систем водопостачання та водовідведення, на будівництво доріг, велодоріжок та тротуарів, на освітлення вулиць сіл та на відновлення споруд шкіл, народних домів, закладів охорони здоров‘я. У нашій громаді має бути комфортно як гостям, так і мешканцям» – наголосив голова Славської ОТГ Володимир Бега.

Щодо муніципальних послуг, то на території Славської ОТГ функціонує поліклініка загальної практики, яка отримала статус юридичної особи та лікарня. У громаді провели приписну кампанію, уклавши декларації з сімейними лікарями близько 60% мешканців. Установа пройшла автономізацію, утворивши неприбуткове комунальне підприємства (НКП), статут якого погодили депутати під час попереднього засідання сесії.

Значну частину коштів у громаді використовують на створення об’єктів соціальної інфраструктури та виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво і реконструкцію приміщення для дитячого садочку, вуличного освітлення, пішохідних доріжок, спортивних майданчиків тощо.

У приміщенні селищної ради також готуються до масштабних ремонтних робіт, адже на першому поверсі відводиться приміщення для створення ЦНАПу, який буде облаштовуватися за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

До речі, у громаді практикуються виїзні засідання сесії селищної ради по черзі в усіх населених пунктах, що увійшли до складу громади.

0

Автор публікації

Офлайн 6 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 786Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

X