На Сколівщині продовжують будівництво лісових доріг

0 373

Цього року національний природний парк «Сколівські Бескиди» розпочав прокладання лісової дороги в Крушельницькому лісництві протяжністю 1,0 км.
Для сталого розвитку лісового господарства, раціонального використання природних ресурсів та ефективного функціонування туристично-рекреаційної індустрії, вкрай потрібна збалансована мережа лісових доріг.

Цього року національний природний парк «Сколівські Бескиди» розпочав прокладання лісової дороги в Крушельницькому лісництві протяжністю 1,0 км. Ця дорога має декілька важливих функцій, зокрема: завдяки їй покращується доступ до лісових масивів з метою вчасного проведення лісогосподарських, природоохоронних та протипожежних заходів, посилюється охорона території оскільки покращує доступність , а відповідно і оперативність, і звичайно, не можна не враховувати збільшення рекреаційного потенціалу даного лісового масиву, повідомив SKOLE-TODAY Василь Змінчак, головний технолог НПП «Сколівські Бескиди».

Ця дорога має екологічний, соціальний та економічний ефекти. Екологічний ефект полягає в тому, що лісогосподарська дорога стане перешкодою для поширення пожеж та лісових шкідників і хвороб. Соціальний ефект дороги лісогосподарського призначення полягає у підвищенні рівня рекреаційної доступності лісових ресурсів та збільшення кількості відпочиваючих на лісовій території нашої установи.

Економічний ефект від будівництва лісової дороги полягати у зниженні вартості вивезення продукції, в тому числі дров’яної, яку місцеві жителі використовують для опалення житлових будинків.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Григорій сказав

    А в Халави коли відновлять?

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.