На Сколівщині продовжують будівництво лісових доріг

0 414

Цього року національний природний парк «Сколівські Бескиди» розпочав прокладання лісової дороги в Крушельницькому лісництві протяжністю 1,0 км.
Для сталого розвитку лісового господарства, раціонального використання природних ресурсів та ефективного функціонування туристично-рекреаційної індустрії, вкрай потрібна збалансована мережа лісових доріг.

Цього року національний природний парк «Сколівські Бескиди» розпочав прокладання лісової дороги в Крушельницькому лісництві протяжністю 1,0 км. Ця дорога має декілька важливих функцій, зокрема: завдяки їй покращується доступ до лісових масивів з метою вчасного проведення лісогосподарських, природоохоронних та протипожежних заходів, посилюється охорона території оскільки покращує доступність , а відповідно і оперативність, і звичайно, не можна не враховувати збільшення рекреаційного потенціалу даного лісового масиву, повідомив SKOLE-TODAY Василь Змінчак, головний технолог НПП «Сколівські Бескиди».

Ця дорога має екологічний, соціальний та економічний ефекти. Екологічний ефект полягає в тому, що лісогосподарська дорога стане перешкодою для поширення пожеж та лісових шкідників і хвороб. Соціальний ефект дороги лісогосподарського призначення полягає у підвищенні рівня рекреаційної доступності лісових ресурсів та збільшення кількості відпочиваючих на лісовій території нашої установи.

Економічний ефект від будівництва лісової дороги полягати у зниженні вартості вивезення продукції, в тому числі дров’яної, яку місцеві жителі використовують для опалення житлових будинків.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X