Новини Сколівського району

Сколівщина – серед щасливчиків: сучасна ультразвукова апаратура – в районі

0 783

Сколівська центральна районна лікарня отримала сучасний ультразвуковий апарат GE. Сучасні пристрої закупили за 236 тис. доларів, зекономлені при проведенні міжнародних конкурсних торгів під час реалізації спільного проекту МОЗ України та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

«Наша область успішно реалізувала цей проект, завдяки якому нам вдалось поставити комп’ютери у сільських лікарських амбулаторіях, включити програмне сучасне забезпечення і ми маємо реєстр всього жіночого населення, змогли створити скринінгові центри, поставити оці ультразвукові апарати», ‒ цитує директорку департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірину Микичак прес-служба ЛОДА.

«Ми єдині маємо таку апаратуру і можливості, щоб забезпечити скринінг жіночого населення від раку молочної залози і шийки матки. Обладнання доступне для обстеження не лише жінок, але й чоловіків та дітей і кожен апарат підключений до системи Dr. Еleks, це обов’язкове ведення протоколів у цій програмі», ‒ підкреслила Христина Пак.

За інформацією ЛОДА, обстеження на ультразвукових апаратах відбуватиметься безкоштовно.

Окрім Сколівщини, техніку отримали Новояворівська, Золочівська, Пустомитівська, Радехівська центральні районні лікарні, Львівська обласна дитяча лікарня ОХМАТДИТ і Стрийський міський пологовий будинок.

Читайте також:

Коментувати

Your email address will not be published.