Жителі сіл Риків та Головецько зустрілись із керівництвом Сколівської РДА

0 710

26 червня, в рамках проведення  зустрічей керівництва  райдержадміністрації  з громадськістю району, відбулись зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича  з активами сіл: Риків, Головецько.

Під час зустрічей перший заступник голови райдержадміністрації розповів про соціально-економічний та культурний розвитку Сколівського району, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Сколівської РДА.

Відтак Ярослав Лепісевич проінформував присутніх про Державні Програми : “Доступні ліки”, “Рука допомоги”, програми для власників тварин, які мають право отримати дотацію за утримання молодняку ВРХ, а також про порядок укладання декларації з лікарями.

В селі Риків піднімались питання: сприяння у будівництві Народного Дому, ремонту спортивного залу та придбання тенісного столу, ремонту комунальних доріг, вивезення ТПВ, придбання меблів для 1-го класу ЗОШІ І-ІІст.

Актив села Головецько порушував питання щодо ремонту доріг, створення нових робочих місць, реорганізації ЗОШ І-ІІ ст., а також питання сплати податків приватними підприємцями, яКі знаходяться на території сільської ради та виплати заробітної плати в бюджетних установах району.

За результатами зустрічей дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.