Жителі сіл Риків та Головецько зустрілись із керівництвом Сколівської РДА

0 739

26 червня, в рамках проведення  зустрічей керівництва  райдержадміністрації  з громадськістю району, відбулись зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича  з активами сіл: Риків, Головецько.

Під час зустрічей перший заступник голови райдержадміністрації розповів про соціально-економічний та культурний розвитку Сколівського району, повідомили SKOLE-TODAY у прес-службі Сколівської РДА.

Відтак Ярослав Лепісевич проінформував присутніх про Державні Програми : “Доступні ліки”, “Рука допомоги”, програми для власників тварин, які мають право отримати дотацію за утримання молодняку ВРХ, а також про порядок укладання декларації з лікарями.

В селі Риків піднімались питання: сприяння у будівництві Народного Дому, ремонту спортивного залу та придбання тенісного столу, ремонту комунальних доріг, вивезення ТПВ, придбання меблів для 1-го класу ЗОШІ І-ІІст.

Актив села Головецько порушував питання щодо ремонту доріг, створення нових робочих місць, реорганізації ЗОШ І-ІІ ст., а також питання сплати податків приватними підприємцями, яКі знаходяться на території сільської ради та виплати заробітної плати в бюджетних установах району.

За результатами зустрічей дані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X