Сколівський район на 98% виконав план призову на військову службу за контрактом

0 412

Заступник військового комісара Руслан Мацигін відзначив  позитивний  показник  виконання Планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом по Сколівському району за І півріччя 2017 року, а саме – 98%, передає SKOLE-TODAY з посилання на прес-службу Сколівської РДА.

<Зокрема, кількість  відібраних кандидатів  в розрізі  місцевих рад наступний:  9  осіб –  м.Сколе, 4 особи – Тухлянської сільської ради, 3 особи – Лавочненської сільської ради,  по 2 особи – Верхньосиньовидненської  і Славської селищних та Волосянківської, Жупанівської, Росохацької, Либохорівської, Опорецької, Орявської та  Верхнячківської сільських рад, та по 1 особа – Кам’янської, Хітарської, Підгородецької,  Завадківської, Задільської, Гребенівської та Плав’янської сільських рад. Також  наголошено, що планове завдання щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі 2017 року  складає  по 1 кандидату для кожної  місцевої  ради.

Окрім цього, представник військового комісаріату  наголосив, що 7 липня 2017  року Президент України підписав Указ №178/2017 «Про призов громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України». “На часткову зміну статей 2 та  Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” призвати у серпні 2017 року на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”.

Читайте також: Фінуправління Сколівської РДА прозвітувало про стан виконання районного бюджету

Відповідно  в липні 2017 року в Сколівському районі будуть проведені підготовчі заходи щодо призову громадян України на строкову військову службу в серпні 2017 року. Відправка у військові частини буде здійснюватися у серпні місяці. Для кожної сільської (селищної) ради Сколівського району буде визначено список громадян, що підлягають оповіщенню для прибуття на призовну дільницю Сколівського районного військового комісаріату.

Також заступник  військового комісара наголосив, що після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.