У заповіднику «Тустань» вирішили підняти ціни для відвідувачів на 20%

0 398

Дирекція Державного історико-культурного заповідника «Тустань» повідомила про зміну цін на відвідування території заповідника – з 01 липня вартість квитків підніметься практично на 20%

Згідно з повідомленням дирекції з 01 липня 2018 року вартість квитка становитиме:

  • повна вартість – 50 грн.
  • пільгова вартість – 25 грн. 

До 01 липня 2018 року вартість квитків була:

  • повна вартість –  42 грн.
  • пільгова вартість – 21 грн.

У вартість квитка входить відвідування території Заповідника (користування облаштованими маршрутами, місцями відпочинку, аматорська фото- та відеозйомка), відвідування Музею Тустані (безкоштовні екскурсії) та відвідування культурного центру «Хата у Глубокім» (безкоштовні екскурсії).

Тустань – середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ-ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. Унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича на Закарпаття та до Західної Європи.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.