Відбулась сесія Сколівської районної ради

0 2 339

Вчора, 7 червня,  заступники  голови  та  начальники  структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь  в засіданні  ХХІУ-ої  сесії Сколівської районної ради.

Під час засідання  розглянуто звернення громад та педагогічних колективів сіл Орів, Росохач, Мита, Сухий Потік, Задільсько, Довжки, Головецько, Риків;  заслухано інформацію щодо результатів діяльності Стрийської місцевої прокуратури на території Сколівського району; про стан боротьби зі злочинністю в районі; роботу Сколівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області;  про стан надання земельних ділянок в районі учасникам бойових дій та учасникам АТО;  про стан паспортизації об’єктів культурної спадщини в районі.

Затверджено: Стратегію розвитку Сколівського району на період  до 2020 р.(з перспективою до 2025 року);  статути закладів загальної середньої освіти  та Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти району комунальної форми власності; штатний  розпис КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Внесено змін в обсяг районного бюджету Сколівського району  на 2018 рік та окремих районних програм, а також   затверджено угоди з міжбюджетних трансфертів.

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X