Мер Сколе спричинив скандал антисемітською промовою

17 2 009

Міський голова Сколе Володимир Москаль виступив із низкою антисемітських заяв. Зокрема, 41-річний мер заявив, що причиною поразки гітлерівської Німеччини була допомога Сталіну з боку «світового жидівства», а події останніх чотирьох років після Революції Гідності в Україні назвав «спектаклем москвинсько-жидівської влади».

На відеозапис виступу Володимира Москаля перед членами націоналістичних організацій звернув увагу 14 травня голова Українського єврейського комітету Едуард Долінський, який опублікував на Facebook 4-хвилинний ролик з найгучнішими заявами Володимира Москаля.

Як вдалося з’ясувати ZAXID.NET, опублікований Долінським ролик змонтований на основі виступу Володимира Москаля, повний запис якого був опублікований на YouTube ще 1 грудня 2017 року.

Мер Сколе підтвердив ZAXID.NET, що на відео зафіксований його виступ, однак заявив, що детальніше пояснить свої заяви після того, як переконається, що його цитати у ролику Долінського не вирвані з контексту. «Кого я ображаю? Я правду сказав!», – відповів Володимир Москаль на запитання щодо етичності його висловлювань на відео.

На відео видно, що виступ мера Сколе відбувся у закритому приміщенні перед приблизно 15-20 слухачами. У кадрі можна також помітити банер організації «Науковий центр ім. Дмитра Донцова» і символіку «Правого сектора». Сам Володимир Москаль є членом центрального штабу НВР «Правий сектор».

Під час виступу Володимир Москаль назвав події останніх чотирьох років «спектаклем москвинсько-жидівської влади, який забирає життя найкращих і найжертовніших синів України». Далі мер Сколе послався на неназвані документи та історика Володимира В’ятровича, стверджуючи, що євреї становили абсолютну більшість у владі держав комуністичного блоку в Європі.

«Після приходу большевиків у владі від 70 до 90% становили євреї, які із нищівною захланністю знищували нації і народи», – заявив 41-річний Володимир Москаль. Він також додав, що єврейських підлітків навчають визначати і знищувати своїх ворогів. При цьому чиновник посилався на книги «Мафія і Україна» Павла Штепи і «виписки із Кабали і Тори».

«Багато місця в цих працях приділено смерті гоїв. Гоями вони вважають всіх, крім юдеїв. Усіх християн, арабів і буддистів – для них це не люди. Вони чітко йдуть до всесвітнього панування і формують політику космополітизму і лібералізму, щоб знищити всі нації. Залишити політичну націю, змішати всіх людей докупи», – розповідав під час виступу мер міста Сколе.

Далі Володимир Москаль послався на слова Генрі Форда. «Ізолюйте п’ятдесят найбагатших жидів – і війн у світі більше не буде ніколи! Так казав Генрі Форд, а це постать потужна!», – пояснив чиновник. Окрім того Володимир Москаль заявив, що перебіг Другої світової війни теж визначило «світове жидівство», яке підтримало Йосифа Сталіна.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Джерело Zaxid.net
Сайт Skole-Today
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Василь Глуховський сказав

  Підар

  0
 2. Маріанна Лешко сказав

  Велика брехня,!Інсинуації.!І що дивно:а певний час два телеканали,які відомі своєю антиукраїнською позицією,та декілька манкрутів в м Сколе–; разом(що саме по собі дуже дивне) виливають бруд на чинного мера..Пан мер є патріотомУкраїни.А тому , на думку місцян, це і є справжня причина постійного цькування.Зрозуміло,що всі телеканали —- єпиичптною власністю олігархів.А серед них – нема жодного патріота..А наближаються вибори—-лиха година для України……І що найстрашніше:,не страшні чужі воші,а страшні—-свої. ГНИДИ…..

  0
 3. Natalia Kovaliv сказав

  Час настав, але ще не всі це усвідомили.Поки українці не зміняться на духовному рівні, як європейці, то змін не буде.Тому, війна єдиний правильний урок українцям для духовного зростання.

  0
 4. Liliya Vorobyova сказав

  Чорно-біла реальність! Дуальність) час виходу на новий рівень не загорами.

  0
 5. Людмила Иванютенко сказав

  Напевно для себе і хоче поставити гільятину в місті.

  0
 6. Natalia Kovaliv сказав

  А жиди, то вам не українці-безхарактерні, безвольні, неконтрольовані, незгуртовані,яких вбивали , мучили , переслідували століттями, морили голодом, а вони терпіли і дальше терплять.

  0
  1. Роман сказав

   Наталко,що сама вдома і поговорити нема з ким?:-D 😀

   0
 7. Роман сказав

  Москалі Москалеві у долоні плещуть!
  ‎https://lenta.ru/news/2018/05/14/antisemiitism/

  0
 8. Natalia Kovaliv сказав

  Видно, п.Володимир добре знає всесвітню історію.

  0
  1. Супрун Оегович Олег сказав

   Він добре знає по жидівськи жити,а по українськи красти,а історію пишуть ті,що виграли,а далеко,не ті хто праві.!!!! Так буде і з його родиною,як в історії….

   0
  2. Natalia Kovaliv сказав

   Олег Олегович Супрун, то по-вашому, українці злодії?!А поняття «родини» досить розтяжне.Іноді, чужі стають близькими, а рідні далекими і швидше чужі подадуть руку допомоги, ніж родичі.А от жиди завжди згуртовані і дружні. Тому, респект, п. Володимиру, що навчився жити по-жидівськи, а українці навчили красти)

   0
  3. Супрун Оегович Олег сказав

   ВИ мені то саме пояснили,про ,що я й сказав,забув,ще й боягузи…

   0
 9. Natalia Kovaliv сказав

  Правду сказав, бо так насправді і було.Якби не допомога США, рускі б програли…На даний час, жиди мстять русским за 30-ті, 40-ві роки.

  0
  1. Роман сказав

   Борщ вари чоловікові,”політичний иксперт”…

   0
 10. Андрій Семен сказав

  А спектакль де він головний актор чому не описує??!
  Дерибан ,корупція,СВАВІЛЛЯ ,брехня от справжнє лице ганьби міста СКОЛЕ І РАЙОНУ-МОСКАЛЯ.

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.