Мешканці Сколівщини незадоволені перевізниками Стрийського АТП

0 2 502
На нараді Сколівської РДА жителі Сколівського району висловили своє незадоволення якістю перевезень автобусними маршрутами Стрийського АТП, передає SKOLE-TODAY з посиланням на прес-службу Сколівської РДА.

30 червня 2017 року відбулась нарада Сколівської РДА, на якій присутні мешканці населених пунктів Сколівського району висловили незадоволення перевізником: зрив рейсів, скорочення маршрутів та самовільна зміна графіків руху та схеми руху автобусів, перевезення пасажирів транспортними засобами в незадовільному технічному стані.
Проблемна ситуація виникла у зв’язку з розірванням угод по обслуговуванню автобусних маршрутів ПП «Транс-Спорт» та видачею тимчасових дозволів на обслуговування маршрутів Стрийському АТП.
Основна увага громадськості була акцентована на самовільному закороченні перевізником маршрутів до м.Стрий.
Представники громад вимагали відновлення прямих автобусних маршрутів з населених пунктів району безпосередньо до Львова, зокрема видачі тимчасових дозволів на пасажирські перевезення приватним перевізникам, які обслуговували маршрути по угоді з ПП «Транс-Спорт».
Участь в обговоренні взяли перевізники, депутати районної ради, голови сільських рад, депутати, представники активу громад с.Плав’я, с.Верхнячка,c.Жупани,с.Задільсько, с.Завадка, с.Труханів, с.Підгородці.
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.