Фольклорний ансамбль “Феся” (с.Волосянка) на фестинах в м. Бидгощі (Польща)

0 1 060

З 23 по 26 червня в місті Бидгощ (Польща) відбулися “Родинні фестини”. Сколівщину на “Родинних фестинах” представляв фольклорний ансамблю “Феся” з села Волосянки Сколівського району, повідомляє SKOLE-TODAY.

З України були запрошені гості із Заходу і Сходу.
На запрошення пана Кшиштофа Сікори, Почесного Консула України, фольклорний ансамбль “Феся” під керівництвом Гриців Наталії Михайлівни та супроводжуючих батьків Євтух Оксани Василівни, Прохніцької Наталії Миколаївни та Лазурко Оксани Михайлівни завітав в місто Бидгощ.
Перебування ансамблю в місті було цікавим та насиченим. Так, мер міста розповів про історію Бидгоща, організував екскурсії старовинним Бидгощем, оперним театром, мерією, парками, атракціонами, зоопарком. Також учасники ансамблю “Феся” зустрілися з паном Кшиштофом Сікорою в Консульстві України.

Читайте також: Неслідки негоди на Львівщині

24 червня о 16:00 розпочалися фестини. Фольклорний ансамбль “Феся” з аплодисментами зустрічали гостинні поляки, з величезним задоволенням співали й танцювали, а наостанок з паном Сікорою заспівали наш Гімн України.
На завершення подорожі ансамбль побували в костьолі, та отримав благословення римо-католицького священика, який побажав щасливої дороги.
Пан Кшиштоф Сікора нагородив учасників фольклорного ансамблю “Феся” сувенірами та солодощами.

Керівники гуртка “Феся”, вчителі, батьки та дирекція Волосянківської ЗОШ І-ІІ ст. висловлюють велику вдячність за сприяння у поїздці до Польщі начальнику відділу освіти Сколівської РДА Губишу Любомиру Ярославовичу, та спонсорам: Дайнеці А.М., Славському ДЛГ ЛГП “Галсільліс”, лісничому Жолобовичу В.Ф., відпочинковому комплексу “Захар Беркут”, голові Волосянківської сільської ради Конику В.Ф.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 0Публікації: 84Реєстрація: 02-06-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.