У Славському передумали проводити щорічний фестиваль

0 1 143

Виконком Славської ОТГ вирішив змінити концепцію свята «День Славське». Своє рішення голова Славської ОТГ обгрунтував тим, що такі масові гуляння важко поєднуються із затишним життям містечка.

Про це повідомив ведучий радіо «Львівська хвиля» Андрій Великий:

Я мав особисту розмову з новообраним головою ОТГ Володимир Бега. Він все пояснив.
Отже, я та радіо Львівська Хвиля більше не мають відношення до цього свята. Відповідно, виконавці з якими було домовлено про виступ 14 липня на цьому концерті отримали від нас “відбій”.
Наголошую, що тут не йдеться про нестачу грошей чи якісь інші непорозуміння. По-перше, всі артисти, вже традиційно, погодилися відпрацювати на безоплатній основі. Це фактично мав бути подарунок для Славського. По-друге, місцева громада має право і, зрештою, мусить сама вирішувати як їм святкувати їхнє ж свято.
П.С. Славське любив і любити буду! ))) Дякую за 7 незабутніх фестивалів!

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Ігор сказав

  Ге анонім, а чому ти анонім? Так ти від свого імені говори, анонім.

 2. Галина сказав

  Ще одна спроба нашого голови опустити наше Славське, притормозити його розвиток, не вигідно йому такий потік туристів-гостів до нас… Себе йому треба рекламувати і свій бізнес… Дивуюсь чим думають наші люди… Особисто я проти відміни такого чудового свята, тим більше своїх коштів ніхто не потратить, а навпаки буде лише прибуток в місцевий бюджет. Вчинок зовсім нерозсудливий. Верніть НАШЕ свято!!!!!!!!!! Вирішувати має населення, а не тільки влада!!!!!!! Ми їм зарплати платимо і маємо право один раз в рік на відпочинок в своє задоволення. Шкода, що наше селище так легко піддалось.

 3. Natalia Kovaliv сказав

  Олег Винник, швидше, за все, Славське зарекомендувало себе, як мусорне селище.Кожний турист, заїжджаючи у Славське бачить велике і смердюче мусорне звалище)

  1. Олег Винник сказав

   Щодо мусорного селища я думаю, що це перебір. Бо проблема з сміттям є по всій Україні в межах чи за межами населених пунктів. Не всі їздять поїздами та бачать цю “красу” – багато й машинами..!

 4. Олег Винник сказав

  Логіки не розумію! Адже це не тільки шум, гамір та гуляння, а також своєрідна реклама Славська, як туристичного осередка.

  1. Анонім сказав

   Реклами в цьому нема, абсолютно,! Є п’янство, хамство, і бездіяльність державних органів вцілому. організацуія культ програми – в мінусі!!!
   з Особистого досвіду!

   1. Анонім сказав

    То не бухайте і не хаміть у нас, раз з особистого досвіду. Організація нормально, а те що всяке бидло до нас їде “в карпатах отдохнуть!” – то вже інакше!

    1. Ігор сказав

     Ге анонім, а чому ти анонім? Так ти від свого імені говори, анонім.

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.