ВідеоСколівщина

На Сколівщині у с. Корчин пожежею мало не знищили цілу гору (ВІДЕО)

Відбулася спроба підпалити територію Національного парку Сколівські бескиди у с. Корчин Сколівського району Львівської області. Масштабна пожежа охопила цілу гору Коник, яка є найвищою горою у цій частині Сколівського району.

«Очевидці кажуть, що займання відбулося відразу у кількох місцях. На місце пожежі прибула пожежна частина з міста Сколе, яка за 5 годин змогла опанувати становище. Також на місце пожежі прибули сільський голова с. Корчин та місцевий лісничий Ігор, які підтвердили, що навмисні підпали  сухого лісу та трави тепер відбуваються досить часто. У місцевих лісах відбуваються незаконний крадіж лісу, тому є припущення, що злочинці намагалися замести сліди злочину. В лісі є кілька маленьких підпільних пилорам. Крім того, намагання підпалити Національний парк зловмисники могли скоїти у провідну неділю, коли більшість рятівних служб відпочивали», – розповів Мар‘ян Лопата.

Читати повний текст новини

Більше новин:

3 thoughts on “На Сколівщині у с. Корчин пожежею мало не знищили цілу гору (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close