Сколівщина

«На Великдень поділися з ближнім»: на Сколівщині не забули про малозабезпечені сім’ї

Сьогодні, 06 квітня 2018 року на Сколівщині відбулась благодійна акція« На Великдень поділися з ближнім». Небайдужі громадяни, на волонтерських засадах, відвідали малозабезпечені сім’ї Сколівського району, та допомогли у наповненні святкового великоднього кошика.

Благодійна акція «На Великдень поділися з ближнім» проводиться на Сколівщині вже третій рік поспіль.

Цього року великодні набори отримали 5 сімей із числа малозабезпечених. В благодійній акції прийняли участь місцеві підприємці: директор ТОВ Євровік Михайло Рорат та приватний підприємець Віталій Дем’ян.

“Ми вже третій рік проводимо таку благодійну акцію. Дуже тішить те, що нас стає більше, хоча не такими темпами, як і хотілось. Ось, цього року до нас приєднався приватний підприємець Віталій Дем’ян, у якого власна міні-пекарня”, – повідомив SKOLE-TODAY організатор благодійної акції Роман Лесишин.

“Ми робимо це безкорисливо. Нам не потрібен піар, чи якісь політичний підтекст. Вважаємо, що громадяни не повинні забувати про свої співвітчизників, а особливо в період такого великого свята як Великдень. Будемо сподіватис що наступного року до акції приєднається білье підприємців та громадян.”, – додав Р. Лесишин.

А ми в очікуванні цього величного свята  щиро вітаємо всіх зі Світлим Христовим Воскресінням.

Нехай воно наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

Читати повний текст новини

Більше новин:

5 thoughts on “«На Великдень поділися з ближнім»: на Сколівщині не забули про малозабезпечені сім’ї”

  1. Зверніть увагу, це не є державна організація, а просто громадяни, які вирішили допомогти. Як на мене не потрібно рахувати те, що вони зробили, а просто подякувати за такий прояв.
   В майбутньому Skole-Today – Новини Сколівського району буде допомагати в інформуванні про такі акції, щоб більше людей дізнавались та виявляли бажання допомогти.
   Веселих свят!)

  1. Думаю більше. Зверніть увагу, це не є державна організація, а просто громадяни, які вирішили допомогти. Як на мене не потрібно рахувати те, що вони зробили, а просто подякувати за такий прояв.
   В майбутньому Skole-Today – Новини Сколівського району буде допомагати в інформуванні про такі акції, щоб більше людей дізнавались та виявляли бажання допомогти.
   Веселих свят!)

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close