ВідеоСколівщина

«Повернути смертну кару та вішати хабарників»: мер Сколе поділився своїми планами (ВІДЕО)

Мер Сколе, сам нещодавно засуджений за хабар, запропонував встановити у місті першу в Україні публічну шибеницю ‒ як символ боротьби з корупцією. Креслення та інші подробиці у відеосюжеті.

Володимир Москаль при владі вже другу каденцію. Та поки вирок не набув законної сили, й далі виконує обов’язки міського голови. А справу проти нього називає сфабрикованою.

Ідею публічної шибениці мер Сколе виношував давно. Каже, вже має навіть проект і матеріали, передає SKOLE-TODAY з посиланням на Zaxid.net

«Це буде труба 4,5 метри, яка вже є в мене. І отут на відстані 80 см петля з грубого тросу, яка не спричинить ніякого травматизму», ‒ коментує малюючи міський голова Сколе Володимир Москаль

Мер наголошує: це не буде самосуд. Така собі ганьба, виключно з виховною метою.

«Люди, громада ‒ ми беремо шнурок, за ноги підвішуємо сюди і б’ємо по задниці. 15 буків чи 20. Це корупція, коли чиновник вимагає кошти за те, що має зробити безкоштовно, це розповсюдження наркотиків під школами і це кермування в нетверезому стані в нашому містечку», ‒ пояснює міський голова Сколе.

Обіцяє звести пам’ятник за свої гроші і друзів-підприємців. Треба не більше 30 тисяч гривень. Свою ж справу за вимагання хабара називає сфабрикованим судилищем.

«Всі докази по так званій моїй справі є всі недопустимі. Ми це доведемо на цілу Україну», ‒ каже мер. І наголошує, що публічну шибеницю хоче встановити на центральній площі міста. Зразу навпроти адмінбудівлі і пам’ятника Бандері. Це не буде смертна кара, хоча Москаль за її повернення в Україні.

«Це має виглядати нормальним законодавчим шляхом після швидкого приходу націоналістів до влади в Україні», ‒ певен Москаль.

Але спершу проведуть громадські слухання і зберуть підписи «за» та «проти».

Тим часом Володимир Москаль навіть після вироку суду виконує обов’язки мера. На волі він через те, що рішення ще не набуло законної сили. З міченими грошима його затримали разом з юристкою мерії.

«Володимир Богданович визнаний винним і засуджений за те, що в липні-серпні 2015 року, перебуваючи на посаді міського голови, вимагав та через юриста отримав 18 тисяч гривень», ‒ розповів у коментарі прокурор Сергій Криштанович.

Прокуратура області готує апеляцію. А от Володимир Москаль сподівається за два місяці відкривати на площі першу в Україні шибеницю.

Читати повний текст новини

Більше новин:

16 thoughts on “«Повернути смертну кару та вішати хабарників»: мер Сколе поділився своїми планами (ВІДЕО)”

  1. Йому не треба було йти в мери.Це розумове напруження сильно його виснажило-він тупіє прямо на очах!(За мотивами Ільфа і Петрова “Злолоте теля”)

  2. Згадую Сколе мого дитинства.Касюхнича Сколе…Стадіон Чиста площа.Музика на площі.Море дітей.Парк.Просто якесь добре миле Сколе.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close