Засуджений за хабар мер хоче встановити у центрі Сколе гільйотину

12 1 319

Міський голова Сколе Володимир Москаль пропонує звести в центрі міста пам’ятник гільйотині як символ боротьби з корупцією. Прикметно, ініціатива зведення такого пам’ятника з’явилася через два тижні після рішення суду, який визнав самого Володимира Москаля винним у хабарництві і призначив йому 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Пропозиція про встановлення на Майдані Незалежності у центрі Сколе пам’ятника гільйотині як символу правосуддя була опублікована на сайті Сколівської міськради 29 березня, передає Zaxid.net

«Пропонуємо вперше в Україні встановити на цьому місті пам’ятник «Гільйотині», що буде символізувати боротьбу з корупцією, боротьбу з дилерами, які розповсюджують наркотичні речовини в місті Сколе, і стане свого роду символом правосуддя та карності за злочини, якої дуже бракує в Україні», ‒ сказано в оголошенні на офіційному сайті міскради.

У розмові із ZAXID.NET Володимир Москаль підтвердив, що планує спорудити пам’ятник гільйотині уже найближчим часом – впродовж двох місяців.

«Безкарність злочинів в Україні породжує ще більшу корупцію, ще більшу злочинність. Бездіяльність влади призвела до тої проблематики, яку маємо на сьогодні. Треба приймати чіткі закони, чіткі покарання і штрафи», ‒ пояснив ZAXID.NET свої мотиви міський голова Сколе.

Він також заявив, що вважає прийнятним відновлення смертної кари в Україні, яку, на його думку, слід здійснювати публічно на міських майданах.

«Українцям буде досить трьох-чотирьох повішаних і розстріляних, щоб припинилася масова корупція і злочинність», ‒ сказав він.

За словами депутатки Сколівської міськради Оксани Бондар, мер давно мав плани знести старий пам’ятник, однак ініціатива зведення на його місці пам’ятника гільйотині її здивувала.

«По-перше, гільйотина пов’язана з французькою історією. Це не нормально ставити такі пам’ятники в наш час. Це якесь дике Середньовіччя!», ‒ емоційно прокоментувала ZAXID.NET пропозицію мерії Оксана Бондар.

Нагадаємо, що 15 березня Стрийський міськрайонний суд визнав винним Володимира Москаля у хабарництві і призначив покарання ‒ 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Мер вважає цей вирок несправедливим і оскаржив його в апеляційному порядку. У свою чергу апеляційну скаргу подала і прокуратура, яка вважає вирок суду надто м’яким. Сам мер оскаржить це рішення.

Поки рішення суду не вступило у законну силу, Володимир Москаль продовжує виконувати обов’язки міського голови.

Володимир Москаль з 2010 року очолює Сколе з населенням трохи більше 6 тис. мешканців. Варто зауважити, що затримали його за підозрою у хабарництві ще у серпні 2015 року, однак це не завадило йому виграти вибори мера Сколе у жовтні 2015 року.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Віктор Олексіїв
  Віктор Олексіїв сказав

  Шось після вироку у Влодка з “дахом”…

 2. Ярослава Кориневич
  Ярослава Кориневич сказав

  Це має сказати слово народ, принаймі депутати, делеговані народом. Чи центр приватизований мером? Краще туалети побудуйте, бо скоро гості міста під туі в центрі міста будуть ,,міни класти,,

 3. Boychuk Gaia
  Boychuk Gaia сказав

  Що взагалі подуріли нехай це лайно у себе у городі поставить

 4. Іванна Стасів
  Іванна Стасів сказав

  Це точно

 5. Анна Жук
  Анна Жук сказав

  Хіба одноразову- для нього

 6. Роман Ушневич
  Роман Ушневич сказав

  Ну точно не – гільйотині. Але я й проти памятникам совка!!!

 7. Володимир Явдик
  Володимир Явдик сказав

  Памятник не зносити, а гільйотин потрібно і зразу з мера випробуєм.

 8. Дмитро Турків
  Дмитро Турків сказав

  Пам’ятник гільйотину навіює страх, яб нехотів щоб в мому місті він був, я вважаю що перед тим як щось робити в Скольому потрібно робити громадські слухання

  1. Роман Шуньков
   Роман Шуньков сказав

   Я би пам’ятник Вітру тоді запропонував) А шо, для Сколе саме то:)

 9. Маріанна Лешко
  Маріанна Лешко сказав

  А. що. ви(скоріше. ти)так. настирливо. гавкаєш(чи. то. лайкаєш).Піст. в. світі. християн—–знаєш?Як. паску. Їсти. будеш?

 10. Іван Мушинець
  Іван Мушинець сказав

  Це номер !

 11. Andriy Vakaruk
  Andriy Vakaruk сказав

  Бандитам – тюрми!!!

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.