Сколівський район один із лідерів за будівництвом на Львівщині

6 239

Підприємства Львівщини у січні-лютому 2018 року виконали будівельних робіт на 588,7 млн.грн. Індекс будівельної продукції у січні-лютому 2018 року порівняно з січнем-лютим 2017 року становив 106,4%.

Серед регіонів Львівщини переважну частку (58,9%) загальнообласного обсягу будівельних робіт виконали підприємства Львова, значні обсяги виконані також будівельниками Стрийського (12,1%) та Сколівського (6,4%) районів, повідомили в Головному управлінні статистики у Львівській області.

За видами об’єктів 34,2% обсягу будівельної продукції припало на інженерні споруди, з них найбільше виконано робіт на прокладанні трубопроводів, комунікацій, ліній електропередачі та будівництві комплексних промислових споруд. На будівництві житлових будівель виконано третину від загального обсягу робіт, нежитлових будівель – 32,5%

Приросту обсягів будівельних робіт досягнуто на будівництві житла (на 20,2%) та нежитлових будівель (на 7,9%). Натомість, порівняно з січнем-лютим 2017 року скоротились на 6,0% обсяги робіт на будівництві інженерних споруд.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 86,3% від загального обсягу, роботи з поточного ремонту – 7,0%, з капітального ремонту – 6,7%.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Ivan Talaj
  Ivan Talaj сказав

  Так багато шибениць збудували ?

 2. Маріанна Лешко
  Маріанна Лешко сказав

  Ви. жартуєте?

 3. Олег Довбуш
  Олег Довбуш сказав

  ну з статистикою у районі все ок…цікаво хто у районі той що статистику пише…..премію цій людині

 4. Олег Довбуш
  Олег Довбуш сказав

  як ці хлопці статистику пишуть……навчились район у перші місця вкладати…молдці статисти

 5. Світлана Савчин
  Світлана Савчин сказав

  Не змогли з такою новиною почекати до 1 квітня

 6. Oksana Tymkiv
  Oksana Tymkiv сказав

  Людоньки добрі то щось того будівництва не видно так будують а туалет в Сколе вже 30 років не можуть побудувати в Завадці згорів клуб теж не будують хіба готелі в Орявчику

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.