Сколівщина

У Сколе невідомі розвалили єдину вбиральню на території Будинку дитячої та юнацької творчості

У місті Сколе Львівської області невідомі особи розвалили приміщення вбиральні, яка знаходилась на території Сколівського Будинку дитячої та юнацької творчості. Приміщенням вбиральні користувалась велика кількість людей: працівники Сколівського БДЮТ, працівники Сколівського РМК, вихованці Сколівського БДЮТ, гості міста.

Приміщення вбиральні розміщувалось на території Сколівського БДЮТ та знаходиться на балансі Сколівської міської ради. Як повідомила директор Сколівського БДЮТ, вони не отримували жодного повідомлення про будь-які роботи.

«Таку картину ми побачили після вихідних. Днями раніше ми звертали увагу про те, що хтось намагається розбирати вбиральню. Час від часу зникала цегла з будівлі. Нам нічого не відомо про те, що повинні були виконуватись якісь ремонті чи демонтажні роботи. І нам також невідомо – хто саме повністю розвалив приміщення», – розповіли SKOLE-TODAY у Сколівському БДЮТ.

Працівники та вихованці опинились у безвихідній ситуації, адже це була єдина вбиральня поблизу. Слід додати, що серед працівників Сколівського БДЮТ та Сколівського РМК велика кількість осіб, які доїжджають на місце праці з інших населених пунктів. У Будинку дитячої та юнацької творчості функціонує велика кількість гуртків, які відвідують діти різного віку – від дошкільнят до старших класів. Облаштування внутрішнього туалету в приміщенні йде вже майже рік. На жаль, в установі відсутнє водопостачання, і саме це стає на заваді завершенню робіт.

«Ми написали заяву в поліцію. На землі залишились чіткі сліди невідомих, також розібрано частину паркану позаду будівлі. Що зараз нам робити – ми не знаємо. Сподіваємось, що ситуація виправиться найближчим часом», – додали у Сколівському БДЮТ.

Читати повний текст новини

Більше новин:

11 thoughts on “У Сколе невідомі розвалили єдину вбиральню на території Будинку дитячої та юнацької творчості”

  1. ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ .ТИ ПОДИВСЬ НА СВОЮ ФОТОГРАФІЮ ОДИН СРАЧ.У СКОЛІМ ОДИН СРАЧ.НІ ДОРІГ НІ ТУАЛЕТІВ.БРИТКО ЗАЇЗЖАТИ У ЦЕ СКОЛЕ.

  2. І це не встидно таке показувати?Це в такий СУПЕРВИХОДОК ходили діти і гості міста?Гальо,очніться!Вся країна буде сміятися зі сколівчан.Справжній Мухосранськ!

  3. Тепер мож у Книгу Гіннеса подавати заявку як перше і єдине у світі місто без туалету. А всі бажаючі і гості міста хай ідуть в туалет у біленький будинок на площі раз доґаздувалися до отакого.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close