Прокуратура вважає вирок міському голові Сколе «надто м’яким»

4 1 580

Прокуратура Львівської області не погоджується із надто м’яким покаранням для міського голови м. Сколе та юриста Сколівської міської ради, а відтак оскаржуватиме його у апеляційному порядку. Нагадаємо, що меру м.Сколе призначено покарання у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах влади та місцевого самоврядування терміном на 3 роки, а юристу Сколівської міської ради – позбавлення волі на 5 років 6 місяців, з конфіскацією майна та трирічним позбавленням права обіймати посади в органах влади та місцевого самоврядування.

Прокуратурою Львівської області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді стосовно мера м. Сколе, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 366, ч.3 ст.368 КК України (службове підроблення-складення, видачу службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої йому влади та службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), та юриста Сколівської міської ради, яка обвинувачувалася у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво, шляхом надання порад і вказівок, усунення перешкод, в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди).

Згідно вироку суду, службові особи, які займали відповідальне становище, у липні-серпні 2015 року вимагали та отримали неправомірну вигоду від представника підприємства за позитивне вирішення питання щодо перемоги у конкурсі на оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади м. Сколе, із подальшим укладенням договору оренди, визначення мінімальної вартості орендної плати та сприянням у купівлі вказаного приміщення.

Прокуратура не погоджується із надто м’яким покаранням для чиновника, а відтак оскаржуватиме його у апеляційному порядку

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 906Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Володимир Явдик сказав

  Який порядок,взятки не бере хіба за 8 років 20 міл.грн.з міста і громади взяв,не вкрав,а просто взяв через різні махінації,які я можу в любий час розповісти.Для тих хто не розуміє що таке порядок у місті,це прямий обовязок ради,вони за це получають гроші,за все платиться з наших кішень,перестаньте говорити про порядок це вже нудить,і набридло,щось нове хтось може сказати про Москаля за 8 років,нічого доброго,води немає,світла вуличного і коридорних немає,доріг немає,міських туалетів немає,дитячих майданчиків немає,міської дискотеки немає,музею немає,всі повністю землі міста продав,спортивних майданчиків немає,стадіону немає,футбольної команди немає,туризму немає,біседок для відпочинку немає,гуртків немає,день міста немає,Петра і Павла немає,озеро не облаштовується і не чиститься,туристичні знаки дороги по горам з міста немає,ринви комини не ремонтує,підїзди не приводять в порядок,світло по підїздах повітключав,трубу водяну від колодязя до будинку не ремонтують,концертів немає,майна в міста ЖКГ немає ні гаражів ні смітників ні кантори,можна ще дуже довго продовжувати росказувати, місто в кабалі,місто повернулось в союз,місто нн рохвивається,місто чорне темне всі говорять що дира,іще якісь питання будуть думаю ні тут все зрозуміло.

  0
 2. Ігорь Місюна сказав

  То є не правда що він бере взяткі, як би не він ,то порядку не було би в Скольому!!!!

  0
 3. Maria Kowalchyk сказав

  А прокурори хабарі не беруть?мудохаєте вже три роки цю справу і нарешті народили,а що попередник натворив,вони цього не бачили в не бачать як ліс крадуть і вивозять,як за посади в державні органи хабарі беруть,також не бачать,знайшли крайнього….

  0
  1. Супрун Оегович Олег сказав

   …він перший…!!!!

   0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.