Сколівська міська рада пояснила, чому ремонт дороги виконано неякісно

0 1 061

Сколівська міська рада пояснила, чому ремонт дороги по вуличі майдан Незалежності у місті Сколе виконаний неякісно. За словами очільника міста, у ході ремонтних робіт підрядник допускав грубі порушення норм та правил проведення робіт, та ігнорував зауваження.

В 2017р. Сколівською міською радою було оголошено тендер на виконання робіт по капітальному ремонту майдану Незалежності (біля “Рукавички” від вул. Д.Галицького до вул. Стрийська) в м.Сколе Сколівського району, Львівської області”. На тендерних торгах перемогло Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Білдерпоінт”, яка надала найбільш вигідну пропозицію, повідомили SKOLE-TODAY у Сколівській міській раді..

На праві переможця тендерних торгів фірмою переможцем підписано з міською радою Договір від 12.09.2017р., предметом якого було те, що підрядник зобов’язується власними силами і засобами, в обумовлений строк у відповідності до вимог проектно-кошторисної документації, будівельних норм та правил виконати роботи по об’єкту “Капітальний ремонт майдану Незалежності в м.Сколе”. Крім того, підрядник повинен виконати  роботи, якість яких відповідає  умовам Договору, учасник – переможець надає гарантії на  виконані роботи 3 роки з дати приймання – передачі виконаних робіт.

Договірна ціна  на момент укладення Договору становила 2 474 881,37 грн . Сколівською міською радою оплачено фірмі – підряднику 1 750 000,00 грн.

Як стверджує міський голова Володимир Москаль, в ході проведення ремонту вулиці віннеодноразово звертав увагу підряднику на грубі порушення норм та правил проведення робіт, що було проігноровано фірмою.

“В результаті маємо катастрофічно неякісне прокладання асфальтного покриття, щомісяця готуємо дефектні акти, фото-фіксацію і відправляємо листи звернення до ТЗОВ “БК “Білдерпоінт” з претензіями до якості виконаної роботи.”, – повідомив В. Москаль

“І я Вас запевняю, якщо дана фірма не переробить свою халатну роботу по укладанню асфальту (на протязі певного часу, відповідно до угоди), то Сколівська міська рада в судовому порядку відіб’є всі витрати, а Сколівська громада не втратить свої кошти. Ще раз мушу наголосити, що Сколівською міською радою не сплачено повну суму (2474881,37 грн) за виконання робіт через те, що ми чітко стежили за ходом їх виконання і маємо всі докази до суду .”, – додав міський голова Сколе.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Віталій Дем'ян сказав

  Думаю варто подати підрядника до суду

 2. Роман Ушневич сказав

  Пояснила – то добре, і що ? ??
  Що змінило?
  Все виправилось і одразу стало краще, чи може з кожним днем ця халтура буде покриття дороги робити гірше ?

  П. С. Одне пояснення не знімає з відповідальності ні міську раду, ні підрядника!!

  І хто більш винний, і хто що порушив, ще треба розібратись?!

  А перше питання, чи всі кошти міська рада перераховала тій фірмі а друге, чи фірма всі 2млн400 використала??

  1. Супрун Оегович Олег сказав

   ще 300 000 винні…

 3. Roman Savuljak сказав

  Тому що руки із сраки виросли!!!😂

 4. Супрун Оегович Олег сказав

  …просте пояснення, ВІТКАТ,як хабарник може по інакшому працювати,замилювання очей для народу,ніби дивіться,яку я роботу зробив…. само собою до суду ніхто не подасть…

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.