Затриманий на хабарі мер Сколе отримав 6,5 років ув’язнення

32 13 641

Сьогодні, 15 березня 2018 р., було винесено вирок міському голові м. Сколе Володимиру Москалю, якого затримали у 2015 році при одержанні хабара в розмірі 18 тис. грн. За рішенням суду мер міста отримав 6,5 років ув’язнення, а юрисконсульт – 5,5 років з конфіскацією майна.

Оголошення вироку переносили двічі: із 12:00 на 15:00, а потім з 15:00 на 17:00, повідомляє SKOLE-TODAY з посиланням на власні джерела. Адвокати підсудних не погоджуються з оголошеним вироком та готуються подавати апеляцію на протязі 10 днів.

Фото: соціальні мережі

Нагадаємо, що судове провадження триває вже кілька років.

10 серпня 2015 року, на хабарі затримали міського голову Сколе Володимира Москаля та юрисконсульта Сколівської міськради. Вони вимагали та отримали від підприємця 18 тис. грн. Посадовці пообіцяли йому передати в оренду об’єкт комунального майна та зменшити орендну плату за його користування.

Через кілька днів, а саме 13 серпня 2015 року Галицький районний суд відпустив В.Москаля під заставу 48 тисяч гривень та відсторонив на два місяці від посади міського голови.

Посадовців взяли «на гарячому» при одержанні неправомірної вигоди. За ч.3 ст.368 КК України їм загрожує покарання на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 

0

Автор публікації

Офлайн 7 год.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 911Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Василь сказав

  Єдність — це теж є дар Божий. Та здається мені, що всі бажають його прийняти на власних умовах. Ніхто не хоче мінятися, кажуть: нехай цілий світ зміниться, але не примушуйте мінятися мене…

  0
 2. Василь сказав

  Мусимо вчити наших людей не підтримувати корупцію. Я сміюся, коли чую про великі державні програми, про законодавчу боротьбу з корупцією. Все це сміх! Що таке корупція? Це гріх. А жоден гріх законом не поборете. Це треба виховувати.

  0
 3. Василь сказав

  Ми дійшли до того, що людина дивиться на іншу людину як на ворога.

  0
 4. Василь сказав

  Якщо між людьми існує суперництво – це не означає, що між ними не може бути любові і поваги.

  0
 5. Василь сказав

  Що значить любити себе? Це означає розуміти свою власну гідність.

  Любов до України – це прекрасний слоган. Можна говорити палкі слова про любов до України: це ні до чого не зобов’язує. А любити треба українців, жителів цієї країни – це любов до України.

  0
 6. Василь сказав

  Любов – це бажання робити добро ближньому. Це не тільки почуття. Це бажання робити іншому добро.
  І в цьому також базується мир. Не можна будувати мир без любові. Якщо я не хочу іншій людині добра, не люблю її, то як я можу робити з нею мир? Миру не буде.
  Мир – це значить любити один одного. Мир – це не є відсутність боротьби.
  Треба терпляче намагатися переконувати людей, що ми їх любимо, що ми бажаємо їм добра не тому, щоб мені було добре – а щоб їм було добре.

  0
 7. Василь сказав

  Одна людина не може <змінити суспільство>, тому що не має сили. Принаймні, я в історії таких випадків не знаю. Але вона може бути провідником, може об’єднати навколо себе однодумців, донести до них свою ідею. Але для того, щоб стати провідником, потрібно самому змінитися, перестати жити ідеалами минулого і бути людиною, демократичною людиною. Процес переходу – в собі. Повинні бути люди, які усвідомлюють свою гідність. <…> Кожна людина несе відповідальність за свої думки і вчинки – і перед Богом, і перед людьми. І той, хто хоче бути провідником, повинен усвідомлювати цю відповідальність. Тут не треба гніватися, не треба когось кудись тягти або штовхати. Нікому нічого не треба нав’язувати працею – але пояснити, дати хороший приклад і спільними силами подолати
  Думаю, що всім треба працювати, а не балакати.

  0
 8. Василь сказав

  Еліта – це люди, які відзначаються життєвою мудрістю. Мудрість полягає не тільки в знаннях, хтось може мати великі знання і не бути мудрим. Мудрість – це здатність побачити дійсність в її контексті, цілісно.
  Кожен може вплинути на ситуацію, якщо захоче.
  Ми повинні розуміти, що ми все ще схильні до виховання, яке наші люди отримали за радянських часів. Я б сказав, що ті, на кого ми сподівалися, ще не дійшли до такого рівня духовного, щоб виправдати наші надії
  Думаю, що всім треба працювати, а не балакати.
  Ви пам’ятаєте той класичний приклад: ізраїльський народ вийшов з єгипетського рабства, Господь вивів їх, але тому народу знадобилося 40 років, щоб зрозуміти і переконатися, що бути вільними, жити на своїй землі, це є найвища цінність. Ціле покоління має відійти. Я не кажу, що нам потрібно 40 років, всі, хто виховувався в радянських обставинах, повинні відмерти, але повинна бути зміна, має прийти нове покоління, а те, що живе, має перетворитися і перестати “дихати” радянськими порядками.

  0
 9. Моє Сколе сказав

  ЗВЕРТАЮСЬ ДО МЕШКАНЦІВ МІСТА СКОЛЕ!!! Дорогі сколівчани, після «суду» над міським головою п. Володимиром Москалем, я натрапляю на різні суперечки з приводу добросовісності п. Москаля. Пригадую час коли В. Москаль вів агітацію на посаду мера. Багато було обіцянок, багато слів сказано що потрібно зробити у нашому місті. В цей час мешканці Сколе проголосували за його кандидатуру. Голосував за нього і я. Пройшов деякий час, в Сколе був наведений порядок. Обрізані дерева, чисті прибрані вулиці. Але ще через деякий час я зрозумів що не все так добре. Чому??? Зустрічав знайомих, а сколівчани якщо не знають всіх особисто, то мають спільних друзів, знайомих, чи знають просто в обличчя, які будували будинок, чи розширювали квадрати за рахунок прибудови знали, щоб вирішити проблеми з усіма документами потрібно заплатити. Я не вірю у взятку 2015р., бо він особисто гроші не брав. Всі знають, або вам підкажуть хто цим питанням займається і через кого можна «порішати». Можна довго сперечатись, а чи законними були ці прибудови, будинки, але важко уявити собі що ви прибудували 10кв.м і змогли зробити документи просто прийшовши у відповідні інстанції. Вам знайдуть мільйон причин що у вас не в порядку з документами, якої вам довідки не вистачає, і після 3-5 колу по кабінетах, вас почнуть підштовхувати до думки що все можна вирішити за невеличку «подяку», і скажуть скільки це буде коштувати. Але ви помиляєтесь якщо думаєте що вам вистачить прожиткового мінімуму. Залежно що ви хочете вирішити це може бути 10000грн, 30000грн, 60000грн. і це далеко не кінець. Та ну, не може бути!!! – кажете ви!!! Може!!! І багато про це знають, але воліють мовчати. Бо це не просто слова, а звинувачення. І тут почнеться, прокуратура, які у вас докази і.т.д. Кому це потрібно в державі де відсутній справедливий суд, ви наживете проблем тільки собі.
  Особливу увагу я звернув на прихильників п. Москаля. Є такі коментарі типу: як ви можете, тішитесь чужій біді; та він нормальний пацан і.т.д. Так, я теж так думав коли голосував за нього перший раз. Пацан він може і нормальний, в дитинстві разом гуляли, чи пізніше пили пиво, сто грам, хтось вважає його нормальним пацаном бо він з вами здоровається коли проїжджає мимо. Але це зовсім різні речі. Так, якщо ви потрапили одного разу з ним в тісне коло людей де він вам потиснув руку, сказав що можна просто Володя, і ви тепер готові його підтримати на всіх виборах!!! В ТОМУ І ФІШКА показатись хорошим і близьким до людей. Але коли ця людина бачить можливість прикарманити якісь там «пів-лимона», то невже він думає що годину назад я говорив з Петром, Іваном, я гроші прикарманити не можу бо вони думають о я нормальний пацан.
  Біда нас українців в тому, що ми думаємо що бізнесмен в якого і так грошей греблю гати, ідуть у політику бо вони патріоти. Для всіх бізнесменів які прийшли у політику, це просто бізнес!!! Вони ідуть бо так зручніше вирішити свої інтереси, які зараз заважає вирішити інший «політик-бізнесмен». Прийшовши до влади вони щось зроблять, щоб потішити людей, і на тому все… Порядок буде у місті і у державі зокрема, коли політик буде іти з роботи вулицею додому так як більшість нас. Коли не буде дивитись скрізь тоноване вікно дорогого авто на мешканців свого міста, а коли зможе проїхати на велосипеді чи з дитячою коляскою по тротуарах де були відмиті гроші, і щоб заїхати на тротуар потрібно зупинитись щоб підняти коляску. Зрозуміє як це зимою йти на роботу чи в магазин стежкою і щоб розійтись з зустрічним прохожим треба влізти в сніг. І це не вина двірників. Не можуть 5 чоловік розчистити і посипати всі тротуари. Я не був у політиці, не знаю чи є данина яку ти повинен передати вищим керівникам в область. Але прийшовши декілька раз на сесію зрозумів, там «все схвачено». Депутати отримали свій інтерес, не буду вникати хто, що, хоч вони є вашими друзями сусідами і часто кричать яка несправедливість у державі, але самі уже продались, і самі собі не хочуть визнати свою продажність а голосують по команді, бо так треба…
  А на кінець помрієм! Кожен із нас отримуючи якісь доходи думає як краще їх розділити щоб щось придбати, якусь частину вкласти в ремонт, купити продуктів і відкласти на інші витрати. Чому не можна так будучи мером. Якусь частину виділити на заміну водопровідних труб, покласти новий асфальт, без відкатів щоб не злазив з снігом. Хай менший відрізок але відповідно, є депутати які знають про проблеми на своїх вулицях, і потроху їх вирішувати. Це буде помітно одразу. І всі мешканці які у вас не вірили, повірять, бо видно роботи.
  Я не представляю жодної політичної сили. І не хочу. Зневірився. Я просто розчаровуюсь у всіх коли комусь довіряв. Але думаю достукався хоч до однієї людини, і ми разом зможем змінити щось у нашому місті і державі.

  0
 10. Моє Сколе сказав

  І…

  0
 11. Роман Ушневич сказав

  Прізвище юристконсульта : Зінеквич-Думбровська Анна. Ця сама, яка, ще при попередньому меру (покійному) вправлялася в, чиновницько-мерському юристуонсульстві. Ця сама особа, яка була і юристом Сколівського КП ЖКГ і яка особисто складала позовну заяву в суд купленим бабулткам проти перейменування вулиці Героя України, Героя, Небесної Сотні Олега Ушневича.
  Це все одна і та ж особа, з великим багажем “консультативних порад в одні ворота”…

  0
 12. Іван Мушинець сказав

  Шановна громадо м. Сколе , а що ви скажете про свого мера?

  0
 13. Serhii Chepara сказав

  Чомусь ніхто не напише прізвище юристконсульта…

  0
 14. Володимир Кашаник сказав

  Найшли шо. Брехати все це афери і наш мер найкращий!! І справедливий!

  0
 15. Оля Габрусь сказав

  Хай так усіх судять

  0
 16. Сколівчанка сказав

  Я вжаю також як мер він більше зробив для Сколе чим його попередники співчуваю йому та його сімї надіюся буде якийсь вихід з тієї ситуації

  0
 17. Маріанна Лешко сказав

  Дуже. легко. ближнього. облити. лайном’.Це. так. по. -християнски,. По-українськи. Особливо. в. Час. Посту.

  0
 18. Іван Данів сказав

  не вже… і вирок буде виконаний…?

  0
 19. Oleg Sorodnuk сказав

  Оксана я не захищаю його вчинки,як мера зрозумійте мене правильно.Я знаю його,як людину він не є до кінця поганий мужик.Я не є житель Сколе,але звичайно не байдужий до свого районного центру.Я люблю це місто,бо все життя із ним пов’язане.Я не знаю,що він там деребанив,які землі дрова,мені його як людини школа.Вони фактично із твоїм чоловіком самі успішні хлопці у місті,можливо ти і погодився зімною?Багато людей завидують вам,багато йому,і так буде завжди.Так не повинно бути звичайно,але це Жаба вона була і буде.Окана,а як тобі стрімкі падйоми Романишина,Щадеїв,екс Свистунів,Гнатишинів,Судів,Прокурорів,Ментів?То можна книшку написати.Мені Оксана школа Володіє Москаля,а не мера!!!

  0
 20. ігор васьків сказав

  Це фігня повна,що за новини…

  0
 21. Оксана Бондар сказав

  Олеже перерахуй що доброго він зробив ? Можливо я чогось не знаю ? Хоч дана ситуація мене не тішить, бо розумію що у них сім’ї.

  0
 22. Оксана Кравець сказав

  6,5 реально, чи умовно?

  0
 23. Сергій Стрілець сказав

  Щось теж не віриться…

  0
 24. Галина Павкович сказав

  І,що серйозно???Він уже за гратами???Щось не вірю…

  0
  1. Оля Габрусь сказав

   Таких не садять він шишка грошей має багато відкупиться.

   0
 25. Oleg Sorodnuk сказав

  Та на якому хабарі?Просто хочуть його з’їсти,бо мішає.Скажіть,який мер зробив більше для Сколе,як Москаль?

  0
 26. Таня Боярчук сказав

  Невже посадять?

  0
 27. Ігор Вовкунович сказав

  Та ну на х-й……

  0
  1. Василь сказав

   Я не буду називати прізвище людини , але не пасує священик.. писати такі слова :::Та ну на х-й……???

   0
 28. Василь Паращак сказав

  Пишіть новини повністю,а не частку новин.

  0
  1. Новини Сколівщини сказав

   Повний текст новини доступний на сайті.

   0
 29. Igor Zgoba сказав

  Та не може бути….

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.