У гірськолижному комплексі «Плай» отруїлось дев’ятеро людей

0 1 734

11 березня 9 людей, четверо з яких – діти віком 4,5, 8 та 11 років, які відпочивали в готелі «Карпатська ружа» гірськолижного комплексу «Плай» у селі Плав’є в Сколівському районі на Львівщині, звернулися по медичну допомогу після того, як побували в ресторані готелю. Лікар діагностував у шістьох із них гостру кишкову інфекцю”, у двох дітей – функціональні порушення травлення, а у ще однієї дитини – гострий гастрит.

Згідно  термінового повідомлення   КЗ ЛОР «ЛОЦЕМД МК», від 12.03.2018р. 09:35, протягом доби 11.03.18р. за медичною допомогою  звернулося 9 осіб, з них 4 дітей віком 4,5,8 та 11 років., які перебували на відпочинку в готелі «Карпатська ружа»  гірськолижного комплексу Плай у  с.Плав’є, Сколівського р-ну. Зі слів постраждалих харчувались в ресторані готелю. Потерпілі оглянуті лікарем. Скарги на тошноту, блювоту, біль в животі, підвищення температури тіла. 6 особам, в тому числі дитині 5 років при поступленні встановлено діагноз «Гостра кишкова інфекція», 2 дітям – «функціональні порушення травлення», 1 дитині – «ацетономічна блювота. Гострий гастрит».

Двоє дітей госпіталізовано в Сколівську ЦРЛ, 7 осіб ( 2 дитини) відмовились від  госпіталізації. На ранок 12.03.18р. всі госпіталізовані пацієнти виписані із стаціонару.

Перевіркою, проведеною 12.03.18р. фахівцями Держпродспоживслужби у Львівській області встановлено, що даний заклад закрито напередодні у зв’язку з припиненням роботи з метою проведення ремонту, що не дало можливості встановити джерело, причини та умови виникнення спалаху.

Про факт виникнення спалаху  та встановлення не функціонування даного об’єкту скерована інформація у Львівську обласну прокуратуру, ГУ НП у Львівській області та Львівську обласну держадміністрацію.

0

Автор публікації

Офлайн 1 год.

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 865Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.