Сколівщина

У Сколівській РДА розповіли, де на Сколівщині ремонтували дороги

Минулого року у Сколівському районі провели ремонтні роботи на дорогах загального користування. Це поточний середній ремонт автомобільної дороги Сопіт-Підгородці, а також поточний дрібний ремонт доріг Хітар-Тухля, Корчин-Дубина, Нижнє Синьовидне-Кам’янка, Завадка-Задільське.

Також провели ремонтні роботи на комунальних дорогах а саме – капітальний ремонт дороги по вул. Гірка смт. Синьовидне, вул. Привокзальної в смт.Славське (ділянка від вул. Шептицького до вул. Архангельського, ділянка від вул.І.Франка до вул.Шептицького), поточний ремонт автомобільної дороги по вул. Л.Українки в смт.Славське, по вул.Грабовецькій в с.Грабовець.

Окрім цього – капітальний ремонт вул. Незалежності, вул. Б. Хмельницького вул.Гайдамацька, вул. І. Франка в м. Сколе, поточний ремонт вул. Героя Олега Ушневича та вул. Черемшини в м.Сколе, поточний ремонт дороги по вул. Гірська с.Тернавка, поточний ремонт вул.Вандрусівка провулок до Тимоцка с. Пла’вя, поточний ремонт вул. Вандрусівка провулок до Соколовича с.Плав’я, та поточний ремонт вул. Зарічна с.Тухолька.

В планах на 2018 рік ремонт доріг загального користування, Славське – Опорець, Славське – Вигода, Нижнє Синьовидне – Кам’янка, Верхнє Синьовидне –Дубина-Кам’янка, Орів-Н.Стинава.

Читати повний текст новини

Більше новин:

21 thoughts on “У Сколівській РДА розповіли, де на Сколівщині ремонтували дороги”

 1. Папір все витримає .Пиши що хочеш. Відмивання грошей є і буде. Так як наші дорожники роблять- треба вміти . З чайника лиють смолу
  у яму,а потім їде машина з щебнем і засипають її. От весь їхній поточний ремонт.

 2. Ви хочите дороги по віддалених селах . Проїдьтеся від заправки ” АМІК” до магазину на Демні.Там яма на ямі ,машини їздять по тротуарі .Ями глибокі на 20 см. Осінню робили ремонт-дуже видно.

 3. А ви взагалі за такі села як Жупани,Верхнячка -знаєте?
  Коли ви плануєте там щось робити? Куди ви діваєте виділені гроші на дороги?
  Як вам не соромн(((((
  Ви гроші собі в кишені пхаєте,а люди бідують

  1. На папері провели і гроші взяли а дорога така що чорт ногу зламати може як сніг повністю розтає то тоді побачать яка дорога

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X