Новини Сколівського району

На Сколівщині обсяги реалізації промислової продукції зросли на 150%

5 335

У 2017 році промислові підприємства Сколівського району реалізували промислову продукцію на загальну суму 557,9 млн грн, що в порівнянні з 2016 роком становить 156,3 %. Такі цифри озвучили сьогодні під час звіту Сколівської РДА.

Як відмітили у Сколівській РДА в обсязі реалізованої  промислової продукції: 98,0% –  займає продукція переробної промисловості, зокрема 76,7 % – виробництво харчових продуктів, напоїв, 14,4 % – оброблення деревини та виробництво виробів з дерева, 5,7 % – машинобудування, 1,1 % – легка промисловість.

Також 2 % в обсязі реалізованої продукції зайняло виробництво та розподілення теплової енергії  та води.

Окрім цього, торік два підприємці району, які здійснюють свою діяльність у деревообробній галузі, скористались Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області, відповідно до якої проводиться відшкодування відсотків по кредитах малого бізнесу за раніше укладеними угодами, в тому числі і учасників АТО.

Читайте також:
5 Comments
 1. Якщо рахувати ліс кругляк за продукцію то звичайно що так Гори скоро приймуть первозданний вигляд Які Карпати без смереки та ялинці

 2. Олег Довбуш says

  76,7 % – виробництво харчових продуктів, напоїв,-цікава цифра.або хлопці щось напутали.де в районі щось таке є.підкажіть. можливо я помиляюсь …..

 3. Андрій Семен says

  яка продукція в Сколівському районі????????? ЛІС ??? та ну … таке збільшення.

 4. Василь Сич says

  А де є промисловість на Сколівщині,виписуєте всяку хрень

 5. Олена Михайлишин says

  Нагадує комуняцьку ідеологію. У нас все чудово. Надої молока зросли у надцять разів.

Коментувати

Your email address will not be published.