Сколівщина

У Сколівському районі на капітальне будівництво спрямували майже 22 млн.грн.

У 2017 році на об’єкт капітального будівництва в Сколівському районі з усіх джерел фінансування спрямували 21 млн 996 тис грн. Про це сьогодні, 13 березня, під час звіту за 2017 рік, повідомили у Сколівській РДА.

За ці кошти виконані роботи та закуплено обладнання для 63 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, зокрема: з ДФРР – 4 млн грн, субвенція з державного бюджету – 6,5 млн грн, та обласного бюджету – 1 млн 630 тис грн.  Крім цього по даних об’єктах проводилося співфінансування з місцевих бюджетів в сумі –2 млн  655 тис грн.

Відтак  за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій провели будівельні роботи по 7 об’єктах на загальну суму – 5 млн 680,764 тис грн. Зокрема: будівництво школи на 150 учнівських місць в с. Коростів, будівництво Народного дому на 50 місць у с. Сопіт, реконструкцію з добудовою Верхньорожанської школи І-ІІ ст. на 180 учнівських місць в с. Вехня Рожанка, реконструкцію з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст ступеня по вул. Грушевського, 13, смт Верхнє Синьовидне, капітальний ремонт (заміна покрівлі) приміщення дошкільного навчального закладу № 2 вул. Стрийська, 6а в м. Сколе, капітальний ремонт Народного домуу  с. Підгородці,капітальний ремонт ДНЗ у с. Труханів.

Також за рахунок коштів з ДФРР провели реконструкцію спортивного майданчика по вул. Європейська, 31 у селі Козьова.

Окрім цього, торік на Сколівщині реалізували 27 проектів на загальну суму 5 млн 769 тис.грн. Найбільше проектів за напрямком освітня галузь, а також народні доми, вуличне освітлення, ДНЗ.

Читати повний текст новини

Більше новин:

6 thoughts on “У Сколівському районі на капітальне будівництво спрямували майже 22 млн.грн.”

  1. А в Звадці згорів клуб НАРОДНИЙ ДІМ КУЛЬТУРИ І ТО ДЕСЬ ГЛИБОКО МАЄ СКОЛЕ І В ПЛАНАХ ДАЖЕ НЕ МАЄ БУДУВАТИ. СУПЕР.

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close
X