Лісовий бізнес: НПП «Сколівські Бескиди» підписав договір з ФОП без документів, але з мобільним свого лісника

4 1 938

НПП «Сколівські Бескиди» 1 березня підписав два договори з приватним підприємцем Мироном Рибаком на проведення лісозаготівельних робіт вартістю 251,5 тис. грн. Проте у контактних даних ФОП Мирон Рибак вказано номер телефону лісничого Михайла Фединця, лісничого НПП «Сколівські Бескиди», а електронна пошта – сина Михайла Фединця.

Про проведення закупівлі стало відомо з сайту закупівель Prozorro. Підприємець Мирон Рибак надаватиме послуги із лісозаготівлі 550 куб. м деревини на території Майданівського лісництва вартістю 122,8 тис. грн та 595 куб. м на території Підгородцівського лісництва вартістю 128,7 тис. грн., повідомляє SKOLE-TODAY з посиланням на Наші Гроші Львів.

Нацпарк в обох випадках проводив допорогову закупівлю, і Мирон Рибак був єдиним учасником. Так само в обох випадках він не завантажив усіх документів, які вимагав замовник. Наприклад, відсутні лист про наявність працівників, довідка про відсутність підстав, визначених у ч.1,2 ст. 17 закону, довідка про підприємця та цінова пропозиція. Втім це не стало на заваді тендерному комітетові.

Мобільний номер телефону, який Мирон Рибак вказав в ЄДР (0676712899), згадується на сайті НПП «Сколівські Бескиди» як контактний Михайла Фединця, лісничого Майданського лісництва НПП «Сколівські Бескиди».

Так само Мирон Рибак при реєстрації на Prozorro вказував дві електронні пошти:  [email protected] (сина Михайла Фединця звати Роман) та [email protected].

У 2017 році від НПП «Сколівські Бескиди» Мирон Рибак отримав замовлень на понад 917 тис. грн.

0

Автор публікації

Офлайн 7 дні

SKOLE-TODAY

0
Коментарі: 3Публікації: 901Реєстрація: 03-08-2017
Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

 1. Мирон Рибак сказав

  Інформація розміщена в оголошенні на електронному майданчику з номером телефону (0501513293) відповідає моєму номеру телефону і ніякого відношення до номера телефону лісничого не має. Фединець Роман просто допоміг мені зареєструватись, використавши свою електронну адресу. Не розумію, яке то взагалі має значення. Я надаю послуги по лісозаготівлях крім НПП “Сколівські Бескиди”, ДП “Стрийський лісгосп”, ДП “Сколівський лісгосп” і ніяких зауважень до мене не було.

  0
 2. Анонім сказав

  Інформація розміщена в оголошенні на електронному майданчику з номером телефону (0501513293) відповідає моєму номеру телефону і ніякого відношення до номера телефону лісничого не має. Фединець Роман просто допоміг мені зареєструватись, використавши свій електронну адресу. Не розумію, яке то взагалі має значення. Я надаю послуги по лісозаготівлях крім НПП “Сколівські Бескиди”, ДП “Стрийський лісгосп”, ДП “Сколівський лісгосп” і ніяких зауважень до мене не було.

  0
 3. Олег Довбуш сказав

  нічого собі хлопці бабло рубають……

  0
 4. Igor Zgoba сказав

  Підставних ФОП. Корупція в дії

  0

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.