Лісовий бізнес: НПП «Сколівські Бескиди» підписав договір з ФОП без документів, але з мобільним свого лісника

4 1 899

НПП «Сколівські Бескиди» 1 березня підписав два договори з приватним підприємцем Мироном Рибаком на проведення лісозаготівельних робіт вартістю 251,5 тис. грн. Проте у контактних даних ФОП Мирон Рибак вказано номер телефону лісничого Михайла Фединця, лісничого НПП «Сколівські Бескиди», а електронна пошта – сина Михайла Фединця.

Про проведення закупівлі стало відомо з сайту закупівель Prozorro. Підприємець Мирон Рибак надаватиме послуги із лісозаготівлі 550 куб. м деревини на території Майданівського лісництва вартістю 122,8 тис. грн та 595 куб. м на території Підгородцівського лісництва вартістю 128,7 тис. грн., повідомляє SKOLE-TODAY з посиланням на Наші Гроші Львів.

Нацпарк в обох випадках проводив допорогову закупівлю, і Мирон Рибак був єдиним учасником. Так само в обох випадках він не завантажив усіх документів, які вимагав замовник. Наприклад, відсутні лист про наявність працівників, довідка про відсутність підстав, визначених у ч.1,2 ст. 17 закону, довідка про підприємця та цінова пропозиція. Втім це не стало на заваді тендерному комітетові.

Мобільний номер телефону, який Мирон Рибак вказав в ЄДР (0676712899), згадується на сайті НПП «Сколівські Бескиди» як контактний Михайла Фединця, лісничого Майданського лісництва НПП «Сколівські Бескиди».

Так само Мирон Рибак при реєстрації на Prozorro вказував дві електронні пошти:  [email protected] (сина Михайла Фединця звати Роман) та [email protected].

У 2017 році від НПП «Сколівські Бескиди» Мирон Рибак отримав замовлень на понад 917 тис. грн.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

 1. Мирон Рибак сказав

  Інформація розміщена в оголошенні на електронному майданчику з номером телефону (0501513293) відповідає моєму номеру телефону і ніякого відношення до номера телефону лісничого не має. Фединець Роман просто допоміг мені зареєструватись, використавши свою електронну адресу. Не розумію, яке то взагалі має значення. Я надаю послуги по лісозаготівлях крім НПП “Сколівські Бескиди”, ДП “Стрийський лісгосп”, ДП “Сколівський лісгосп” і ніяких зауважень до мене не було.

 2. Анонім сказав

  Інформація розміщена в оголошенні на електронному майданчику з номером телефону (0501513293) відповідає моєму номеру телефону і ніякого відношення до номера телефону лісничого не має. Фединець Роман просто допоміг мені зареєструватись, використавши свій електронну адресу. Не розумію, яке то взагалі має значення. Я надаю послуги по лісозаготівлях крім НПП “Сколівські Бескиди”, ДП “Стрийський лісгосп”, ДП “Сколівський лісгосп” і ніяких зауважень до мене не було.

 3. Олег Довбуш
  Олег Довбуш сказав

  нічого собі хлопці бабло рубають……

 4. Igor Zgoba
  Igor Zgoba сказав

  Підставних ФОП. Корупція в дії

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.