Сколівщина

Сколівська РДА просить мешканців Сколівщини зменшити температуру у квартирах

На офіційному сайті Сколівської районної державної адміністрації опубліковано звернення до керівників установ і організацій всіх форм власності та мешканців  Сколівщини  з проханням зменшити температурний режим в установах  й  оселях, обмеживши  споживання природного газу.

“Після програного Стокгольмського арбітражу «Газпром» знизив на 20% тиск в транзитному газопроводі через Україну, звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам, тим самим намагаючись спровокувати енергетичну кризу у нашій країні. Щоб уникнути негативних наслідків цієї ситуації, згідно з Протоколом засідання Кризового комітету при Міненерговугілля від 1 березня 2018 року, введено заходи з обмеження споживання газу, які будуть діяти до 7 березня 2018 року. Сколівська районна державна адміністрація звертається до керівників установ і організацій всіх форм власності та мешканців  Сколівщини  зменшити температурний режим в установах  й  оселях, обмеживши  споживання природного газу.

Тож закликаємо громадян економити газ 3-4 найближчі холодних дні. “, йдеться у повідомленні на сайті Сколівської РДА.

Нагадаємо, що раніше: -20 морозу: Президент України просить громадян «прикрутити» опалення в квартирах

 

Читати повний текст новини

Більше новин:

5 thoughts on “Сколівська РДА просить мешканців Сколівщини зменшити температуру у квартирах”

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close