Сколівський район та Міжгірщину хочуть об’єднати в туристичний бренд

0 1 514

Під час відкриття в Ужгороді офісу представництва Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» в Закарпатській області було обговорено аспекти реалізації проекту – будівництво дороги між населеними пунктами с. Верхній Студений Закарпатської області та с. Хащованя Сколівського району Львівської області.

Зазначалося, що Сколівський та Міжгірські райони є центрами гірськолижного спорту та туризму в України і характеризуються значним туристично-рекреаційним потенціалом. Ці райони є найбільш екологічно чистими куточками нашої країни. Однак прямі транспортні зв’язки між ними відсутні. Дістатися від одного до іншого можна лише подолавши понад сто кілометрів за трасою.

А будівництво 12 км сучасної автодороги, на переконання керівників двох областей, дозволить ув’язати два райони в один потужний гірськолижний проект. Новий автомобільний шлях сполучатиме сформовані гірськолижні курорти Тисовець, Орявчик, Плай, Славське, Волосянка, Захар Беркут, Пилипець, Ізки.

«Карпати мають бути територією без кордонів у плані доступності до них туристів», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У свою чергу голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зауважив, що цей проект цікавий і вигідний для обох областей.

Вас може зацікавити

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Роман Ушневич сказав

    ГОЛОВНЕ АБИ НАШІ СУСІДИ – ЗАКАРПАТЦІ НЕ ВІДДАЛИ БАРЖАВУ ТУРКАМ ПІД ВІТРЯКИ. БО ТОДІ ТУРИЗМУ, А ГОЛОВНЕ ПЕРВОЗДАННІЙ ПРИРОДІ – КРАЄВИДАМ З РОСЛИННІСТЮ І ТВАРИННІСТЮ БУДЕ КІНЕЦЬ…

    (п. с. Такі речі як вітряки потрібні і я підтримую але не на карпатському хребті)!

Коментувати

Ваша email адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.