Новини Сколівського району

Сколівський район та Міжгірщину хочуть об’єднати в туристичний бренд

1 1 606

Під час відкриття в Ужгороді офісу представництва Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» в Закарпатській області було обговорено аспекти реалізації проекту – будівництво дороги між населеними пунктами с. Верхній Студений Закарпатської області та с. Хащованя Сколівського району Львівської області.

Зазначалося, що Сколівський та Міжгірські райони є центрами гірськолижного спорту та туризму в України і характеризуються значним туристично-рекреаційним потенціалом. Ці райони є найбільш екологічно чистими куточками нашої країни. Однак прямі транспортні зв’язки між ними відсутні. Дістатися від одного до іншого можна лише подолавши понад сто кілометрів за трасою.

А будівництво 12 км сучасної автодороги, на переконання керівників двох областей, дозволить ув’язати два райони в один потужний гірськолижний проект. Новий автомобільний шлях сполучатиме сформовані гірськолижні курорти Тисовець, Орявчик, Плай, Славське, Волосянка, Захар Беркут, Пилипець, Ізки.

«Карпати мають бути територією без кордонів у плані доступності до них туристів», – наголосив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

У свою чергу голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс зауважив, що цей проект цікавий і вигідний для обох областей.

Читайте також:
1 Comment
  1. Роман Ушневич says

    ГОЛОВНЕ АБИ НАШІ СУСІДИ – ЗАКАРПАТЦІ НЕ ВІДДАЛИ БАРЖАВУ ТУРКАМ ПІД ВІТРЯКИ. БО ТОДІ ТУРИЗМУ, А ГОЛОВНЕ ПЕРВОЗДАННІЙ ПРИРОДІ – КРАЄВИДАМ З РОСЛИННІСТЮ І ТВАРИННІСТЮ БУДЕ КІНЕЦЬ…

    (п. с. Такі речі як вітряки потрібні і я підтримую але не на карпатському хребті)!

Коментувати

Your email address will not be published.