На Сколівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Олега Ушневича (ФОТО)

0 1 540

Сьогодні, 20 лютого 2018 року в місті Сколе вшанували світлу пам’ять Героя України – Героя Небесної Сотні Олега Ушневича. Щоб  віддати шану всім Героям Небесної Сотні,  сколівчани зібрались  на центральній  площі міста  та пройшли пам’ятною ходою  до могили Героя України Олега Ушневича.

Небесна сотня –  це наш біль і наша  гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Вони загинули, щоб гасло: «Бог і Україна»  стало виміром  нашого життя. Хай палають свічки пам’яті загиблим Героям у наших серцях, а слова  вічної скорботи, душевного болю і жалю назавжди  залишаться у нашій  свідомості, адже сьогодні    минає  чотири   роки   з часу, як   смертоносна  куля обірвала  життя   нашого земляка, Героя Небесної Сотні  Олега Ушневича.

Очільники району, міста, представники установ, організацій та  громадськість та учнівська молодь міста, вклонились Герою України, поклавши, під тужливий супровід пісні «Пливе кача по Тисині…», квіти  та лампадки до  його могили.

Поминальну панахиду за  Героями Небесної Сотні  та всіма захисниками України, які віддали  своє життя за гідність, волю, свободу, і незалежність Батьківщини, відслужили настоятелі храмів м. Сколе о.Володимир Борис, о.Юрій Хамуляк та  о.Володимир Мисів.

У виконанні   чоловічого квартету  районного   народному дому  «Бескид» зворушливо  линула   пісенна композиція «Спи, товаришу  мій».

Фото: соціальні мережі 

«Тепер нам тільки під силу – мовчки віддати честь  Патріотам, що склали   найцінніше –  власне життя, –  за Україну, за свій рідний край. І зробити все можливе, щоб пам’ять про Героїв жила вічно».

Вас може зацікавити
Коментарі
Завантаження...
X