Сколівщина

На Сколівщині депутатам міської ради пропонують чергувати біля смітників

Екстраординарну ідею для вирішення проблем з накопиченням сміття запропонував міський голова міста Сколе – депутати міської ради повинні чергувати біля смітників та робити фото- та відеофіксацію тих, хто викидає сміття. До їдеї підійшли ґрунтовно – для депутатів навіть було складено графік чергування, і вказано біля якого смітника вони повинні знаходитись.

Міським головою Москалем В.Б. було надіслано лист-звернення, у якому йшлося про те, місто Сколе зазнає великих фінансових збитків, через скидування сміття у місті мешканцями Сколівського району, повідомляє  SKOLE-TODAY:

“Сколівчанами в середньому накопичується сміття 426 м.куб. в місяць, а от мешканці району привозять сміття в середньому 20.26 м.куб. в місяць. У результаті скидування ТПВ мешканцями всього району, останнє накопичується понад норму, а це завдає прямих збитків ( в сумі близько 4000,00 грн. в місяць) для бюджету і лягає тягарем для жителів міста Сколе, які платять зі своєї кишені”

Для вирішення проблеми мер міста Сколе запропонував депутатам міської ради чергувати біля смітників та виявляти “іногородніх” порушників:

“У такому разі міською радою пропонується органузвати чергування депутатів , з метою виявлення іногородніх порушників благоустрою, оскільки ми зобов’язані зробити все для того, аби мешканці району були усвідомлені того, що безкоштовного вивозу сміття , яке накопичується в результаті скидування останніми, не буде!

Під час чергування, вразу виявлення іногородніх порушників, які не мають угоди на вивіз ТПВ необхідно з’ясувати особу-порушника, робити фото-відео фіксацію та звертатись у Сколівське КВ ВКГ для необхідного реагування”

Нагадаємо, що Мати міського голови в Сколе отримала понад 500 тис.грн. на вивезення сміття від комунальників.

За депутатами закріпили смітники по визначених вулицях, та запропонували чергувати по дві години з понеділка по суботу.

Нещодавно, Сколівські комунальники «тихенько» купили систему відеоспостереження за 100 тис.грн.

Фото: депатут міської райди О.Бондар

Читати повний текст новини

Більше новин:

5 thoughts on “На Сколівщині депутатам міської ради пропонують чергувати біля смітників”

  1. …родина Москаля здавала в оренду громаді 60-150грн за 1-шт протягом семи років,далі заррбляє на вивозі його,а тепер,щей депутати мають пильнувати,а не працівники КПВК за певну оплату,НЕРОЗУМНО….

  2. …родина Москаля здавала в оренду громаді 60-150грн за 1-шт протягом семи років,далі заррбляє на вивозі його,а тепер,щей депутати мають пильнувати,а не працівники КПВК за певну оплату,НЕРОЗУМНО….

Залишити відповідь

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify GooglePlus Client ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for GooglePlus Login to work

Close